hry v češtině - Fórum

bistrozor
avatar bistrozor
14 let 6 měsíců 0 dní
ahoj,

zkoušel jsem nejak zjistit které z těch mnoha her tady na portálu uvedených, lze hrát v češtině a nepochodil jsem, filtrovat dle tohodle kritéria jsem nezvládl, poradíte prosím, jak na to, děkuji
Příspěvek přidán 17.10.2009 17:26
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 18 dní
Takové kritérium tu bohužel není, protože 99,99% her jsou standardně v jiném jazyce, převážně angličtina. Pokud se někde objeví čeština, je to záležitost free serveru. Prakticky celé jsou dnes přeloženy různé free servery Ultimy Online, tuším že i ragnarok a jeho 2 české free servery mají lecos českého.
Zde máš články o ragnaroku, kde je popsán jeden z free serverů mmogames.cz
A zde máš seznam freeserverů k ragnaroku mmogames.cz
Zde máš i free servery Ultimy mmogames.cz
Ještě teda jedna hra je tuším česky a to 4story, ale to je šílenost pro děcka, dle zkušeností, ale můžeš zkusit mmogames.cz a jejich cz web 4story.cz
Co si matně pamatuju tak se třeba o překlady questů pokošelo hodně wow serverů ale už nevím jak to dopadlo. Pořád se nějak začínalo odznova. Podobné to tuším bylo u i Lineage 2
Příspěvek přidán 28.10.2009 1:14
Bulw8
avatar Bulw8
14 let 7 měsíců 11 dní
V češtině je také metin2.cz .
Taky hra pro děti od 12let.
Příspěvek přidán 28.10.2009 5:29
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 18 dní
Jo no, Metin. Díky, za adresu, přidal jsem ji do profilu hry mmogames.cz místo té nefunkční zahraniční
Příspěvek přidán 28.10.2009 13:39
Flar´
avatar Flar´
14 let 8 měsíců 19 dní
takže sem to pochopil takhle - mmo v češtině jsou jen ty od gameforge(metin2,4story,nostale) a jiný nejsou a asi ted ani nebudou .... ??
Příspěvek přidán 7.1.2010 21:43
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 17 dní
Přesně tak.
Příspěvek přidán 7.1.2010 22:30
Hakamiah
avatar Hakamiah
14 let 1 měsíců 6 dní
No, já měl dojem, že Immortal World má být v češtině, nebo se pletu? Mimochodem když už o něm mluvím, tak tu u něj máte napsáno že je ve vývoji, přitom už je dlouhou dobu v closed betě, přičemž nedávno bylo uznámeno, že brzo přijde open beta. Jinak na to, že je to jediná česká mmorpg a mmogames.cz fakticky jediným (fungujícím) českým serverem o mmorpg, tak bych rozhodně čekal víc novinek o této hře a třeba i exkluzivní rozhovory.
Příspěvek přidán 24.3.2010 10:36
Orlik
avatar Orlik
13 let 3 měsíců 1 dní
Přesně tak Metin 2 by mohli klidně hrát všichni i duchodci aspoň by se na stará kolena nenudily-Souhlasí semno ještě někdo.
Příspěvek přidán 29.1.2011 17:40
rypal
avatar rypal
13 let 0 měsíců 1 dní
mě štve že her dělanejch v češtině je hrozně málo
Příspěvek přidán 17.4.2011 11:36
gullsy
avatar gullsy
13 let 0 měsíců 20 dní
Uživatel rypal v čase 17.4.2011 11:36 napsal
mě štve že her dělanejch v češtině je hrozně málo
No to TEDA... tim spis trvalky jako MMO hry.
Příspěvek přidán 18.4.2011 7:53
Bulw8
avatar Bulw8
14 let 7 měsíců 11 dní
Za vším hledej peníze. Ikdyž v tom to případě se výrobcům her trochu divím, že hry nepřekládaji rovnou do jazyků. Čím více hráčů přece osloví tím mají víc peněz na další vývoj her. A tím lepší hry.

No nejsem ekonom takže asi to je neekonomický návrh. :D


Osobně dávám přednost hrám s mikro platbami přes paysafecard
Příspěvek přidán 27.3.2012 7:25
Madjack88
avatar Madjack88
10 let 11 měsíců 2 dní
Zdravim nevim jesi vam neco rika hra Drakensang online je to mmo rpg a jazyk si tam muzes zvolit jakej chces krome cz tam je traba i sk... tak jesi mate nekdo zajem muzu poslat pozvanku do hry (je za to urcitej bonus) tak klidne dejte vedet na Madjack88@seznam.cz SUPER HRA DOPORUCUJU VSEM
Příspěvek přidán 15.5.2013 21:04
MarKob
avatar MarKob
10 let 5 měsíců 26 dní
Doporučuju 2 skvělé online hry ZDARMA v češtině nyní se skvělou soutěží o nový Xbox, PSP, nebo fotoaparát :)

Boxerská - bit.ly

Válečná - bit.ly
Příspěvek přidán 22.10.2013 15:30
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání