EQ 2 vs Vanguard vs Camelot atd.. - Fórum

Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 15 dní
Zdravím všechna závisláky na MMO hrách. Nějakou chvíli už se MMO nevěnuju neměl jsem na to vůbec čas, ale zdá se, že teď po dost problémech se znovu čas na MMO najde. Ať se koukám jak chci nejlíp mi zatím vycházejí tři zmíněné hry v topicu - alespoň co se zajímavosti týče. Ale chtěl bych se zeptat těch co tyhle hry hrají (nebo nějakou jim velmi podobnou) kolik českých (případně slovenských) hráčů se v těchto hrách najde?

Co vím tak Vanguard je s počtem lidí na tom prý dost bídně. Ohledně EQ2 žádné informace nemám a do DaoC se prý i lidé vracejí, ale česká komunita také nic moc. Neměl by někdo pozitivnější informace? :)

Edit: případně doporučení tedy jiné MMO velmi podobné těmto
Příspěvek přidán 23.2.2010 7:22 | Naposledy upravil Kicker v 23.2.2010 7:23
DeadUndead
avatar DeadUndead
14 let 3 měsíců 23 dní
DaoC jsem hrával a nikdy tam CZ/SK komunita nebyla obrovská, osobně jsem narazil na cca 4 lidi :-D.
Příspěvek přidán 23.2.2010 20:42
rodier
avatar rodier
14 let 9 měsíců 9 dní
DAoC - skvela hra, ale uz moc stara. Dost spatne se ovlada, rozhodne se neda moc solovat.
EQ2 - nadherna hra, contentove nejbohatsi MMORPG, ale bohuzel pry uz dost prazdna
Vanguard - mne osobni se libi vic nez EQ2, navzdory famam ma plny server hracu (Geleniu).

EQ2 nebo Vanguard. Pokud te laka mit vlastni domek kde chces, mit lod, dungy na ostrovech.. tak urcite Vanguard.
Příspěvek přidán 25.2.2010 10:11
rodier
avatar rodier
14 let 9 měsíců 9 dní
jestli chces neco free nevazaneho tak ted startuje allods online, je tam velka cz gilda lidi tady z mmogames.cz a maji tam bejt velke RvR bitvy na lodich ve vzduchu..
Příspěvek přidán 25.2.2010 10:12
Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 15 dní
Na Allods sem koukal, ale dost mě zarazil ten shop takže do toho asi nejdu. EQ 2 se zatím jeví dobře, ale jestli má Vanguard plnej server tak to bych se podíval i tam a pak se uvidí. :)

Edit: jo ještě jak tak koukám na screeny Vanguardu, myslíte, že se dá rozjet na noťasu?
Příspěvek přidán 25.2.2010 12:42 | Naposledy upravil Kicker v 25.2.2010 14:15
DeadUndead
avatar DeadUndead
14 let 3 měsíců 23 dní
Tak to ti asi někdo těžko řekne, když nevíme jakej :-D.
Příspěvek přidán 25.2.2010 22:51
Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 15 dní
no jo no jo :D CPU Duo P8400 jestli vám to něco řekne .. mě ne :D 4gb ram a grafika GeForce 9300M GS 512 Mb. Mladá na tom rozjela Bioshock 2 tak by vanguard mohl jet snad.. I když mmo sou přeci jen kapánek náročnější. No omylem sem aktivoval i trial na vanguard.. Přitažlivější hra než EQ 2 v některých ohledech. Stejná firma takže podobnost zřejmá. Dokonce sou na serveru i tři low početné české guildy. :)
Příspěvek přidán 25.2.2010 23:15
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 25 dní
aj mne poradte nejaku mmorpg lebo ma slak trafi :D sa nudim jak pes :D
Příspěvek přidán 5.3.2010 18:05
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání