Stránky a linky s WoW tématikou - World of Warcraft - Fórum

Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Narazil jsem na tuto stránku o soše zdobící vchod do sídla společnosti Blizzard.

kotaku.com
Příspěvek přidán 16.3.2009 17:18
Abodam
avatar Abodam
15 let 4 měsíců 9 dní
Heh, to je drsné. Kolik to stojí? :-)
Příspěvek přidán 16.3.2009 18:51
Ferato
avatar Ferato
15 let 0 měsíců 7 dní
Tato stránka o WoWku je má nejoblíbenější wow.herniweb.cz kdyžtak mrkněte.
Příspěvek přidán 18.3.2009 10:03
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 19 dní
Když už neví co s penězma tak staví monumentální sochy :) Až naše civilizace zhyne a zůstanou tu jen takové sochy, návštěvníci se podiví, jaké to bohy jsem uctívali :D:D:D
Příspěvek přidán 23.3.2009 13:45
Dimoroc
avatar Dimoroc
14 let 4 měsíců 3 dní
Na internetu jsem našel WoW pohádku od GM Azoga z bývalého serveru Mystiq.cz.
- mystiq.cz/static/...player.php

Určitě i pro ty co WoW nehrají, mě to přišlo srandovní.
Příspěvek přidán 21.11.2009 11:35
aacid
avatar aacid
14 let 3 měsíců 1 dní
stranky ktore urcite pomozu pri hrani:

wowhead.com - wow databaza, je tam vsetko od itemov cez spelly az po questy, co kde pada, ako sa to vyrobi, kde najdes npc, vsetko. existuju aj ine databazy ale wowhead je jednoznacne najpopularnejsi, chodi tam najviac ludi a tym padom tam najdes aj najviac informacii.
tiez maju celkom slusne forum.

wowwiki.com - ako hovori nazov, warcraftova wiki. najdete tam clanky o vsetkom moznom, od pribehu celeho warcraft sveta, cez podrobne popisane classy az po taktiky na bossov.

mmo-champion.com - vzdy najcerstvejsie novinky zo sveta WoW, bol ohlaseny novy patch? chces vidiet nove tier sety? tu najdes vsetko (vacsinou skor nez na oficialnych strankach alebo niekde inde)
Příspěvek přidán 17.12.2009 15:49
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání