Obecná diskuze o hře Star Wars Galaxies - Star Wars Galaxies - Fórum

Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Obecná diskuze ke hře Star Wars Galaxies
Příspěvek přidán 3.2.2009 17:40
BlackDevile
avatar BlackDevile
15 let 1 měsíců 15 dní
jen bych se chtěl zeptat kdo tuto hru hraje jestli existují ifree servry a co musím mít k tomu abych na nich mohl hrát. díky za odpovědi
Příspěvek přidán 16.2.2009 22:11
Heady
avatar Heady
15 let 1 měsíců 28 dní
Bohužel, tady na MMOGames ze zatím nikdo pod Star Wars Galaxies nepřihlásil, nicméně češi tuto hru hrají a není jich zase tak málo... konkrétní info hledej např. tady starwarsgalaxies.cz, nebo samozřejmě tady mmogames.cz
průběžně se pak můžeš dívat sem mmogames.cz a sledovat u dané hry, jestli jsou u ní zaregistrovaní nějací hráči a pak je popř. kontaktovat :)
Příspěvek přidán 16.2.2009 22:59
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Ten oficiální web novinkami vypadá taky poměrně mrtvě. Další jsem nenašel :( Nebo možná chvíli počkat a zkusit toto mmogames.cz
Příspěvek přidán 17.2.2009 12:53
Taris
avatar Taris
15 let 1 měsíců 30 dní
No já jsem se chvíli zajímal o hraní SWG, ale bohužel žádné free servery neexistují a hra se u nás mám pocit ani nedá koupit. Zkus amazon.co.uk tam mají kompletní deluxe edici asi za 600kč v přepočtu a pak se musí platit kartou.
Příspěvek přidán 17.2.2009 13:12
spetex
avatar spetex
15 let 1 měsíců 15 dní
Free servery existují. Nyní už přez 3 roky team developerů pracuje na SWGEmu. Jde o neoficiální port SWG. Hra poběží na starém PreCU systému. Dnes je EMU funkční zhruba z 80% procent. Pokud máte zájem můžete si hru ozkoušet na Nova Test Centeru zde: swgemu.com
Oficiálně EMU ovšem ješte není zveřejněno proto se většina SWGEmu serverů nachází v přípravné "alpha" fázi a jediná šance jak si hru spíše ozkoušet než zahrát je na zmíněném Test Centeru kde jsou vypnuty všechny exp gainy a instantně si u npc vybíráte master profese a item packy.
Příspěvek přidán 9.4.2009 19:34 | Naposledy upravil spetex v 9.4.2009 19:36
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 5 měsíců 28 dní
Zdravím,
sice tak trochu vytahuju nebožtíka z hrobu, ale přesto: hra SWG prodělala za dobu svojí existence hodně změn a prošla různými fázemi. Od nadějného, leč hardcore počátku, přes snahu hru zjednodušit a zpřístupnit jí širokým masám (čím paradoxně o většinu hráčů přišla), až do bodu, kdy je hra dostatečně pofixovaná, stará se o ní sice malé, ale šikovné studio a na několika serverech je pořád dostatečná komunita pro slušné hraní. Takže tímto bych vás chtěl pozvat k vyzkoušení dvou týdenního trialu, po kterém se můžete sami přesvědčit, jak na tom hra je. Vím, že dnes už lidi čekají jen na SW:TOR, ale tohle je hodně jiné, navíc než to vyjde, uplyne ještě dost času. Osobně se přiznám, že čerpám spíš z doslechu, než z vlastních zkušeností a Star Wars Galaxies teď hraju poprvé. Kdyby měl někdo zájem se o trnité cestě a o hře samotné dozvědět víc, zde pár odkazů: swgc.cz
starwarsgalaxies....s/index.vm (zde doporučuju hlavně forum)

hra pořád žije, i když tak nějak na okraji zájmu. Kdyby někdo chtěl hru zkusit a kontaktovat mě, tak nejlépe na e-mail: bobczech@hotmail.com

ať vás provází Síla, haha..
Příspěvek přidán 22.5.2011 22:01 | Naposledy upravil BoBczech v 22.5.2011 22:03
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání