Exluzivní rozhovor s vývojáři STAR TREK ONLINE - Star Trek Online - Fórum

Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
MMOGAMES.cz připravuje exluzivní rozhovor s vývojáři STAR TREK ONLINE. Máte-li nějakou otázku prosím napište ji zde. 3 nejlepší budou vybrány a poslány vývojářům. Platí do středy 28.10. do 20.00
Příspěvek přidán 28.10.2009 2:35
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Ač to bylo označeno za blbou otázku, tak by mě zajímalo, portože si určitě berou vzor v určitým místě seriálu nebo v některém z filmů, jestli spolupracují se samotnými tvůrci a pokud ano, na kterých věcech například a které věci jsou pyšní že udělali jinak, než je v universu Star Trek a jak obecně se moc hra bude lišit.
Příspěvek přidán 28.10.2009 2:36
Duncan
avatar Duncan
15 let 1 měsíců 23 dní
Ci zmenili system bojov na pozemskych misiach, pretoze videa aspon co som videl boli fakt smiesne a stupidne, ked do seba z 2 metrov palia postavicky lejsrovkami a niektory pritom este aj nie a nie umriet :-) normalne by mali padnut po jednej rane, aspon trocha realizmu do toho. Alebo v tej dalekej buducnosti mali menej ucinne rucne palne zbrane :-)
Příspěvek přidán 28.10.2009 10:07
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Tato vylomenina bude zřejmě snahou o jakousi hratelnost a postup ve hře..přeci jen kdybys měl na začátku laser kterým rozpulíš protivníka vejpůl, jaksi by to postrádalo ten zkušenostní postup. Holt Star Trek universum asi není nejlepší základ pro MMO. Ale otázka by se nějak mohla dobře zformulovat, jak udělali bojový systém, aby zůstal zábavný a zároveň trochu realistický, aby se nedělo to co říkáš.
Příspěvek přidán 28.10.2009 13:33
Taris
avatar Taris
15 let 2 měsíců 21 dní
Vzhledem k malému počtu otázek- nabídka prodloužena do čtvrtka 29.10. 20.00 :)
Příspěvek přidán 29.10.2009 0:51
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Mě by zajímalo, jestli bude možno hrát i čistě kraftskou postavu - inženýra/gadgeteera, která nemusí chodit do akcí nebo jen okrajově.
Příspěvek přidán 29.10.2009 6:18
Strmy
avatar Strmy
15 let 0 měsíců 22 dní
Já bych měl otázku jak to je s vesmírem a s loděma? Zda v jednom vesmíru může létat jen 400 hráčů a nebo více?

Pohyb ve vesmíru je volný a nebo nějak omezený?

Dá se přistávat na všech planetách?

Každý hráč bude mít loď a nebo to bude pouze pro guldy jako jejich "hrad" v některým nynějších MMO hrách?

EDIT: Bude možnost si lodě nějak upravit podle sebe po vyzuální stránce? Například: Zobrazované názvy lodí přímo na lodi jako samotné.
Příspěvek přidán 29.10.2009 9:33 | Naposledy upravil Strmy v 29.10.2009 9:44
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 20 dní
Myslím, že na několik vám mohu odpovědět už teď.
Ohledně craftské postavy - ano, můžeš se specializovat na obchod a boje přenechávat zbytku své flotily.

Strmy - z toho, co vím, začne každý se svou vlastní lodí a expením si loď bude moct vylepšovat, zvětšovat atd.
A ano, plánují velkou customizaci lodí :)
Vzhledem ke konceptu hry by mělo jít přistávat na všech planetách
Příspěvek přidán 29.10.2009 9:51
Deathwing
avatar Deathwing
15 let 1 měsíců 27 dní
Já bych měl dotaz, jestli bude možnosti si i nějakou planetu obsadit a vytvořit si malé impérium :D no ale asi ne co :D
Příspěvek přidán 29.10.2009 10:14
Duncan
avatar Duncan
15 let 1 měsíců 23 dní
Bude povolena kolizia lodi s naslednym poskodenim ? teda moznost taranovat nepriatelsku lod napr. ked moja je uz silne poskodena a tak poskodit/znicit protivnika ?

Ako je urobeny system kolizie postav - hracske postavy aj npc budu cez seba prechadzat alebo ako napr. v AoC kazda postava zaberie realne miesto a bude tak moct seba vyuzit napr. ako zivy stit :-) ?

Co sa stane ked ma zostrelia s lodou, pridem o nu ako napr. v EVE ?

Ked budem robit vysadok na zem ostane lod vo vesmire/niekde na zemi (ak nepojdem cez teleport) alebo *zmizne* ? teda ci je mozne mi znicit lod kym robim pozemsku misiu ?
Příspěvek přidán 29.10.2009 10:42
Strmy
avatar Strmy
15 let 0 měsíců 22 dní
Jak je to s bojem na lodích, jelikož jsou screeny z boje přímo na palubě?

Bude možnost se nalodit na nepřátelské lodě?

Bude vesmír dynamický? (Zda bude možnost nějak ovlivnit velikost territorí a popřípadě do jaké výše?)
Příspěvek přidán 29.10.2009 12:10
Deathwing
avatar Deathwing
15 let 1 měsíců 27 dní
St
Uživatel Strmy v čase 29.10.2009 12:10 napsal
Jak je to s bojem na lodích, jelikož jsou screeny z boje přímo na palubě?

Bude možnost se nalodit na nepřátelské lodě?

Bude vesmír dynamický? (Zda bude možnost nějak ovlivnit velikost territorí a popřípadě do jaké výše?)


Tuším, že nalodění bude možné po tom, co soupeři zničíš štíty :)
Příspěvek přidán 29.10.2009 13:45
Cabalsvk
avatar Cabalsvk
14 let 5 měsíců 21 dní
Jeej, som si vsimol tohoto az teraz, no nic, keby este nahodou tak mam dotaz:

Ked zacnem hrat za federaciu je mozne prejst postavou na stranu klingonov, alebo bude sa za federaciu dat vyskusat klingonske lode? Popripade ci na jeden ucet bude mozne mat viac postav. Ale asi uz je neskoro, neva. Zdraviim :)
Příspěvek přidán 30.10.2009 15:46
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 20 dní
Co jsem se díval, v tomhle není jasno. Ale hráči mají možnost si vytvořit svoji vlastní rasu, takže si myslím, že tam bude víc stran a víc typů lodí, než jen klingonské/federativní
Příspěvek přidán 30.10.2009 15:56
Riwen
avatar Riwen
14 let 5 měsíců 21 dní
Všichni se tu ptají na to co bude ve hře a tak. Já myslím, že se budou snažit dost, ale zajímalo by mě asi nejvíc, jestli bude hra placená. Já jsem fanda Star Treku, ale nejsem takový blázen abych si za hraní ještě platil. Chápu, že potřebují peníze na vývoj a správu toho všeho, ale i tak ... Prostě bude zajímavé jak to vyřeší. Jestli to půjde hrát i nějak free nebo si bude člověk muset platit měsíce za zábavu. Vím, že zeptat se vývojářů už nepůjde, ale tohle je důležitá informace.
Příspěvek přidán 20.11.2009 15:57
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání