Je hra zdarma - Ragnarok Online - Fórum

lordcedrik1177
avatar lordcedrik1177
13 let 11 měsíců 22 dní
Ahoj nevi nekdo jestli je hra ragnarok online zdarma? muzu ji mit od kamarada ale ten to nevi, jestli za ni plati xD a v sekci MMO hry jsem ji nasel ale tam platba neni napsana ten kdo to vi at me pls napise do vzkazu diky lordcedrik1177
Příspěvek přidán 6.4.2010 16:12
Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 15 dní
No máš oficiální servery, kde se nejspíš platí, ale pak máš spoustu free serverů, z českých např. czechro.net nebo reborn.cz
Příspěvek přidán 6.4.2010 18:23
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 25 dní
plati se za ni a kamo tyhle servery co sou sou hodne dobre ale rekni si sam jesi chces expit postavu hodne dlouho a farmit equip hodne dlouho tohle je spise pro hc hrace aspon na ofiku ano :)
Příspěvek přidán 6.4.2010 18:28
Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 15 dní
Jj to je pravda, já tu hru měl rád, hrál jsem na czechro asi 3 roky přerušovaně. A co mě štvalo je to, že hráči expí stylem jak to jde nejrychlejc, takže parta je jen v případě, že se do ní vyloženě hodíš (většinou priest + wizard). Jinak se hodně soluje. A huntění karet je fakt za trest.. :D Ale lidi na czechro byli v pohodě až teda na velkou tendenci hrát si na holku s tím, že ti tak každej pomůže (zažil jsem i to, že to mělo za následek odliv některých hráčů, protože vydávájící se za holku je začali balit a ti se pak dověděli pravé pohlaví, ale to je riziko internetu :D ačkoliv mě to přijde naprosto ujetý a ty lidi bych přešil.. :P) + samozřejmě pár špatnejch lidí se najde všude.
Příspěvek přidán 6.4.2010 18:54
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání