Obecná diskuze o hře Lord of The Rings Online - Lord of The Rings Online - Fórum

Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 28 dní
Obecná diskuze ke hře Lord of The Rings Online
Příspěvek přidán 3.2.2009 17:40
Mojoss
avatar Mojoss
13 let 9 měsíců 22 dní
Co myslíte chtel bych si zahrat hru lord of the rings ale nwm jestli to ma cenu.
Příspěvek přidán 6.6.2010 9:11
Poky95
avatar Poky95
14 let 10 měsíců 5 dní
No tak teď se hra chystá přejít do free to play systému, takže za zkoušku doslova nic nedáš. Jestli máš rád svět mistra fantasy pána Tolkiena, tak je jasné, že to musíš zkusit. Každopádně počítej s tím, že ta hra je více zaměřena na PvE.
Příspěvek přidán 6.6.2010 11:44
Mojoss
avatar Mojoss
13 let 9 měsíců 22 dní
jj dik a newis jestli je do bety omezeny pocet lidi
Příspěvek přidán 7.6.2010 14:21
Greeper
avatar Greeper
13 let 10 měsíců 11 dní
Pravděpodobně spustí nejprve closed betu. Tam je počet hráčů omezený. Jakmile se nahodí open beta tak by tam nějaký limit neměl být
Příspěvek přidán 7.6.2010 17:40
rodier
avatar rodier
14 let 9 měsíců 9 dní
na imperium.cz je o tom diskuse.
free verze bude takova, ze budes mit 100% questu od level 1 do level 22, pote az do levelu 50 jen epicke booky. Coz bude dost nudne..
Příspěvek přidán 10.6.2010 2:48
Poky95
avatar Poky95
14 let 10 měsíců 5 dní
Tak já osobně to stále vítám více, než kdybych měl za to pravidelně platit... jednou za čas dát par kaček za nějaké vedlejšáky, proč ne ? Teda, základní f2p hraní bude spíše jako takový trial, jak to tak sleduju.
Příspěvek přidán 10.6.2010 21:19
Palatka
avatar Palatka
14 let 9 měsíců 10 dní
Chtěl bych se zeptat, zůstane mi postava kterou mám teď v beta verzi až hra pojede naplno?
Příspěvek přidán 12.8.2010 23:27
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 5 měsíců 28 dní
Omezení inventáře, omezení maxima peněz, omezení banky, omezení loginu, questů, craftu, aukce, traitů, absence Monster Play, atd. atd... Základní free verze bude ve finále jen takovým demem, pro aktivní hraní naprosto nepoužitelná... Ve chvíli, kdy si aspoň jednou zaplatíte, stáváte se premium membery a to už je o něco lepší. Standardem pořád zůstane VIP (aktivně placené, popřípadě doživotní) členství.

Je třeba si uvědomit, že Turbine tuto věc nedělá z dobré vůle nechat hrát co nejvíc lidí jejich hru (kteří navíc stejně nikdy nepustí ani korunu), ale naopak donutit nové hráče k placení. Pokud se chystáte na hraní LOTRO (což je bez diskuze AAA titul současnosti a jedno z nejlepších MMO) zdarma, budete velice, velice zklamaní. A to nejpozději ve chvíli, kdy zjistíte, kolik vám toho uniká mezi prsty. Zaprvé se nikdy nepodívate na žádný raid, protože vás nikdo nevezme do party, zadruhé si nic pořádného nekoupíte, ani neprodáte... Budete tak maximálně odsouzení k lopocení se ve stínu těch, co si hru platí. Ale není třeba mít strach, bok po boku s nimi moc bojovat nebudete, spíš budete odkázaní k lopocení se podřadnými questy, když najdete partu podobných ztracenců (což ze začátku určitě najdete) možná se najde i trochu zábavy...

Osobně jsem proti celému tomuto systému, protože jisto jistě pokazí to nejkrásnější, co na LOTRu existuje - komunitu.
Příspěvek přidán 24.8.2010 23:21 | Naposledy upravil BoBczech v 24.8.2010 23:30
DeadUndead
avatar DeadUndead
14 let 3 měsíců 22 dní
lotro.com/betasig...chart.html

To tvoje je kompletní výpis? Já že to tady nenašel. Možná jsem našel nějakou blbost, nevím ;-).
Příspěvek přidán 25.8.2010 14:11
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 5 měsíců 28 dní
Uživatel DeadUndead v čase 25.8.2010 14:11 napsal
lotro.com/betasig...chart.html tvoje je kompletní výpis? Já že to tady nenašel. Možná jsem našel nějakou blbost, nevím ;-).


Ne, psal jsem to tak, jak mi to přišlo na mysl. Co se týče tvého odkazu, je celkem přesný, jen některé věci trošku zapomněli doplnit. Například crafting se podle něj jeví jako neomezený, ale údajně má být přece jenom osekaný... Minimálně nebudeš moci vstoupit do crafterské gildy, co jsem tak slyšel. Limit goldů na pouhé dva je opravdu chudý, protože za to si nekoupíš ani koně... Který je mimochodem dost důležitý... Jinak je ta tabulka docela specifikovaná, i když dost věcí z ní není úplně jasných... Co jsem se tak bavil s lidmi, co LOTRO také hrají a víc se o tuto problematiku zajímají, říkali, že hra bude dost dobře hratelná cca do 25 levelu, pak už to bude nutit cpát do hry peníze... BTW lvl 25 se dá udělat za dva dny. I když nováčkům to potrvá určitě o něco díl... A nutno říct, že teprve potom se rozjíždějí parádní instance atp.
Příspěvek přidán 25.8.2010 14:25 | Naposledy upravil BoBczech v 25.8.2010 14:27
DeadUndead
avatar DeadUndead
14 let 3 měsíců 22 dní
Tak to jsem dost zklamaný :-(
Příspěvek přidán 25.8.2010 14:38
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 5 měsíců 28 dní
Uživatel DeadUndead v čase 25.8.2010 14:38 napsal
Tak to jsem dost zklamaný :-(


Já tuhletu "kampaň" nazývám časově neomezeným trialem, rozhodně ne plnohodnotným free 2 play systémem... Ale hlavu vzhůru, po zaplacení alespoň jedné platby získáš na onen čas VIP a následně po jeho vypršení permanentní premium účet a to je už přece jen trochu lepší. Sám tak plánuju čas od času si zahrát, protože mě už LOTRO nebaví natolik, abych si za něj standardně nadále platil. Co se týče DDO, hrál jsem ho taky (chviličku) a musím říct, že tam je to přece jen trošku přátelštější k neplatícím hráčům... Ale je třeba si uvědomit, kolik stála jen samotná licence na LOTRO (a že to bylo několikanásobně víc než na Dungeon & Dragons asi netřeba zdůrazňovat), samotný jeho vývoj atp. Vždyť DDO se stalo F2P až poté, co zájem o něj opadl a autoři se jen snažili to nějak zachránit. Oproti tomu LOTRO je fungující svět a pro mnoho lidí nejlepší hra současnosti...
Příspěvek přidán 25.8.2010 14:59
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 24 dní
Ahojte hra z vas niekto tuto hru ? rozmyslam ze na to prejdem pretoze wow je pro mne mrtve proste mne to absolutne nebavi a nwm co hrat ...muj pc je amd 2800+ 64 1gb ram geforce 6600 256 myslite ze by mi lotro slo docela v klidku? + co by ste mi mohli o hre este take povedat? + neviete kolko tuto hru hraje lidi a zda ta hra nevymira? + nejaky cz sk fan stranky aktualizovane jsou? dik
Příspěvek přidán 17.10.2010 18:28
WORF
avatar WORF
13 let 8 měsíců 18 dní
Napišu sem jen několik krátkých postřehů.
1/ Lidi co si mysli, že zadarmo lítaj holuby do huby, zvětšiny studenti gymnázii apod by měli jít o prázdninách někam skutečně makat aby si zkusili vydělat pár korun "fyzickou" prací. Rychle by je přešla představa děcka, že se dá vždy všechno dostat zadarmo nebo ukrást a když to stojí trochu úsilí, hned díky jen části hry "zdarma" je to "neplnohodnotný trial".
2/Česká komunita a tzv. EU serv. Já hraju "bez" české komunity a vpoho. Anglinu nemám nijak závratnou a dost možná mi řada věcí dojde až na několikatý pokus, vendory na dropy hledám sám, svět Lotro objevuju sám, no má to klady i nevýhody. Jsem ale přesvědčen, na základě svých zkušeností s ofi Wow, že bez českých radilů se toho o světě Pána prstenů online dozvím o dost víc ač v mnohem delším čase. Hledám třeba něco, najdu cosi uplně jiného, holt mám ted reputaci všude ale malou a deedy skoro všechny na 1lev :)
3/Spustění EU serveru pod Codemast. diky letosnimu převzeti Turbine pod Time Warner a převzeti Codemast. indickým koncernem Reliance BIG Entertainment. (medialni konkurence! Worneri maj např CNN, HBO apod, Indové maji MGM apod.) dovedly k hrani na Us serveru. Domnivám se, že spoluprace Codemast. na Lotro je u konce a jen se hleda duvod to vysvětlit lidem. Očekávám, že nakonec tzv. EU server (podle mě je to kravina rozdělovat globalně updat. online hru na Us, Eu a Jp servery, jen Us je 15!serveru) vznikne, ale bude to až někdy těsně před vánoci.
To je jediny duvod, proč hraju na Us serveru, nehodlam pulrok čekat až se oznami to co uz vim ted a nemám, jako jiní tři 60ky na tzv.EU serveru aby mě to "blokovalo" v čekání hrát Lotro.
Příspěvek přidán 25.10.2010 12:00
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání