Obecná diskuze o hře League of Legends - League of Legends - Fórum

Zikk
avatar Zikk
14 let 6 měsíců 5 dní
Obecná diskuze ke hře League of Legends
Příspěvek přidán 24.10.2009 14:45
afro
avatar afro
14 let 6 měsíců 7 dní
Má někdo zkušenosti s touhle hrou?:) Už mám nahráno cca 10hodin a pořád dostávám na frak..:D Pokud by byl někdo, kdo by mi mohl dát radu, ocením to..:)
Příspěvek přidán 29.10.2009 12:47
Strmy
avatar Strmy
15 let 0 měsíců 29 dní
No hraješ dotu?Je to jedno a to samé. Teda trošku v jiném hávu, každopádně ještě určitě budeš dostávat na frak jaá jsem v Dotě dostával na frak první 2 měsíce. Jinak v LOLu dostanu taky občas pěkně vyprášíno. Celkova nejlepší rada a asi jediná kterou můžeš uplatnit je neumírat... Protože, pak už je to individuální a záleží na každém co si pojede za build.
Příspěvek přidán 29.10.2009 13:40
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 15 dní
celkem dobra komunita kolem toho je na lide.cz v sekci dizkuse League of legens
Příspěvek přidán 22.4.2010 9:36
Kedaro
avatar Kedaro
13 let 8 měsíců 18 dní
poradil by mi někdo do začátku, docela mě to zaujalo a kdyby mi někdo poradil nějaké taktiky nebo co se v té hře dělá atd :)
Příspěvek přidán 29.9.2010 20:20
Spicak
avatar Spicak
14 let 3 měsíců 14 dní
heh :D jako hráč Doty a HoN sem si to skusil . hrál sem to poprvé a měl sem to 16:2 tak primitivní :D
Příspěvek přidán 30.9.2010 19:26
Kedaro
avatar Kedaro
13 let 8 měsíců 18 dní
dotu jsem nezvladal, bylo tam minimum her a kdyz jsem se nekam dostal tak tam nechteli nooba, tady si aspon zahraju a taky nekoho zabiju
Příspěvek přidán 30.9.2010 20:18
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 13 dní
Uživatel Spicak v čase 30.9.2010 19:26 napsal
heh :D jako hráč Doty a HoN sem si to skusil . hrál sem to poprvé a měl sem to 16:2 tak primitivní :D


No primitivní je to ze začátku než dá člověk maximální level. Ale stejně se mi zdá, že už tam jsou jen samý tak trošku "op" herové a ti staří už nemají tak moc šancí.
Příspěvek přidán 30.9.2010 20:24
Spicak
avatar Spicak
14 let 3 měsíců 14 dní
hlavně co mě štve je ta příšerná grafika. a taky nevyváženost hrdinů . + za celou dobu sem tam neviděl že by tam někdo napsal "miss" a taky velká škoda že tam nejde denay
Příspěvek přidán 1.10.2010 18:55
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 13 dní
Lidi píšou miss záleží na koho narazíš, lamy jsou všude, někteří třeba hrajou spolu na VT a na zbytek kašlou. :) A grafika rozhodně hrozná není má svůj styl, ale co se týče nevyváženosti hrdinů tak to je asi největší háček, dělají další a další, ale balance nic moc, je to sice týmová hra takže jde o týmový pick a ne moc o 1v1, ale někteří jsou oproti ostatním neskutečně OP, především většinou ti nový.

Přijde mi, že RIOT se z toho snaží vymámit co nejvíc prachů za nákup nových herů a na hratelnost značně pozapomněl, pokud by se jim ovšem podařilo vybalancovat hery byla by to parádní záležitost, je to vlastně jediný důvod proč jsem to přestal hrát.
Příspěvek přidán 1.10.2010 23:42
Greeper
avatar Greeper
13 let 11 měsíců 10 dní
Herové se balancují nicméně nevyváženosti se nikde nevyhneš.
LoL je z mého pohledu o něco zjednodušená verze Doty. Ale samozřejmě je rozdíl pokud hrajete proti nějakým noobikům a sehranému týmu. V tom druhém případě jde totiž pak už do tuhého.
Je to především o vzájemné spolupráci. Hrdina A masíruje hrdinu B a ten zas nandává hrdinovi C. Každý platí na něco jiného.
Viděl jsem 10 lidí co hráli za jednoho hrdinu a každý ho hrál jinak. Jiná taktika, někdo dostával na frak víc, někdo mín.
Nedostatky sice jsou nicméně já je beru z jisté části jako pozitivum.
Ikdyž je LoL jednodušší než Dota, i zde se musí umět hrát. Opravdu je to o sehranosti a domluvě týmu. Jakmile je část týmu hluchá, znamená to prohru nebo se u výhry těžce zapotíte.
Příspěvek přidán 2.10.2010 17:24
Murderer9
avatar Murderer9
13 let 6 měsíců 15 dní
a to je střílečka podobná Cross Fire nebo spíš Battlefield Heroes
Příspěvek přidán 14.10.2010 10:54
Spicak
avatar Spicak
14 let 3 měsíců 14 dní
ne to je hra podobná dotě(W3)
Příspěvek přidán 14.10.2010 20:09
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání