Obecná diskuze o hře Heroes of Newerth - Heroes of Newerth - Fórum

afro
avatar afro
14 let 6 měsíců 4 dní
Obecná diskuze ke hře Heroes of Newerth
Příspěvek přidán 2.11.2009 20:16
afro
avatar afro
14 let 6 měsíců 4 dní
Shanim key, pokud ho nekdo ma poslete mi ho pls pres vzkaz, ci mail...dekuji..:D
Příspěvek přidán 2.11.2009 20:37
Taris
avatar Taris
15 let 2 měsíců 26 dní
Koukal jsem na screeny a nevím, vypadá to na chlup stejně jak Warcraft III...
Příspěvek přidán 3.11.2009 0:06
afro
avatar afro
14 let 6 měsíců 4 dní
Uživatel Taris v čase 3.11.2009 0:06 napsal
Koukal jsem na screeny a nevím, vypadá to na chlup stejně jak Warcraft III...


Tak key jsem uz ziskal, vypada to hodne jak War3, navic pro novacky v dote (stejne jako ja) je to totalne hardcore, vubec nemysleli na nove hrace....takze stejnak doporucuji League of Legends nez HoN..
Příspěvek přidán 3.11.2009 11:49
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 13 dní
HoN je lepší, ale musíte:

1) mít s kým hrát do teamu
2) zahrát si několik her a naučit se to.
3) heroesofnewerth.cz je tu pro vás :)
Příspěvek přidán 23.3.2010 20:35
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 10 dní
Lepší? A co tak bejt konkrétní, když máš tým každá hra je good. :)
Příspěvek přidán 23.3.2010 22:33
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 13 dní
každá hra ne :)
Příspěvek přidán 23.3.2010 22:43
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 20 dní
Hon sux old dota proste rlz
Příspěvek přidán 23.3.2010 23:04
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 10 dní
Uživatel Pilliars v čase 23.3.2010 22:43 napsal
každá hra ne :)


Tak vidím, že moc argumentů nepřibylo. Já dávám přednost LoL a myslím, že HoN na něj nemá. :)
Příspěvek přidán 24.3.2010 8:01
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 13 dní
Co člověk to názor, mě odradilo to, že za skiny na postavy chtěj realné peníze. Jinak zbytek je celkem free mno, ale já preferuju raději koupi hry, a pak hraní zdarma a neb styl Guild Wars. Ty mikrotransakce vyjdou vždycky dráž než samotné hry.
Příspěvek přidán 22.4.2010 9:26
Batchman
avatar Batchman
14 let 4 měsíců 5 dní
asi tak jedine plus doty je vic hrdinu, jinak je to pomala neakcni hnusna hra :)

lol je pro lidi kteri chteji hrat pro zabavu a nemusi se u toho ani snazit, zadne deny zadne ztraty goldu pri smrti, trapna mirror mapa atd

hon je proste nastupce, ma vsechno co ona a mnohem vic, nemluve o tom ze pocet hrdinu se blizi hodne rychle

a garena je pro masochisty, dohrat tam hru bez leaveru nebo lam je opravdu rare

jinak cenove serazeno je to lol<hon<dota, ikdzy kradene w3 nekdo povazuje za to ze je hra "zadarmo"
Příspěvek přidán 11.6.2010 10:41
Greeper
avatar Greeper
13 let 11 měsíců 7 dní
HoN sází dost na přehlednost a jednoduchost. Hodně jsem ocenil při hraní rychlost nakupování věcí. Myslím že to hráči zkrátí 2x čas než si nakoupí v dotě. Otázkou je jak je hráč zkušený a jestli už má do hlavy vrytý systém, pak není problém ani v dotě.
Dále mě tam zaujaly nové skilly, několik hrdinů a celkové grafické efekty.
Přesto musím říct že stále holduji dotě. HoN je fajn a má i budoucnost ale vždy se najdou zápory. Mikrotransakce jsou budoucností, to je holý fakt.

Mno a jestli je Dota hnusná, neačkní hra.. co je pak HoN či LoL? Vždyt obě hry vycházejí právě z principu doty. Ten komentář jsem moc nepobral.
To že je garena pro masochisty s tím taky nesouhlasím. Sežeň si pár kamarádů a udělej si kvalití sehraný tým a uvidíš jak to půjde.
Problém je v tom že většina má v takové situaci bobky a když už se ve hře složí tým, nejsou schopní se domluvit. Když není komunikace a spolupráce, není ani výhra.
Příspěvek přidán 11.6.2010 17:53
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 13 dní
Bylo by zajimavé kdyby byla dota ve WoW :D
Příspěvek přidán 28.6.2010 18:32
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání