Obecná diskuze o hře Guild Wars - Guild Wars - Fórum

Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 27 dní
Obecná diskuze ke hře Guild Wars
Příspěvek přidán 14.2.2009 23:42
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 9 měsíců 1 dní
Zdravím, měl bych takový dotaz. Hraje někdo tuhle povedenu gamesku? :-)... Plánuji rozehrát nějaké MMO, ale stále si nemůžu vybrat.GW mi přijde jako slušné (hraji trial)... tak by mě zajímalo jestlipak se najde komunita CZ hráčů, nebo lépe guilda :-)))...
Příspěvek přidán 18.9.2009 19:00
Sertr
avatar Sertr
14 let 5 měsíců 2 dní
Hele základní hru hraje už hodně málo lidí. Ale zase jen powerleveling a pak datadisk tim by sis zkazil celou hru. Spíš doporučuju čekat na GW2. JE teda pravda, že naposled jsem si na pár dní GW nainstaloval asi před půl rokem, ale řekl bych, že od tý doby se svět ještě víc vylidnil.
Příspěvek přidán 28.11.2009 17:20
Fejn
avatar Fejn
15 let 1 měsíců 9 dní
v poslední době opět GW1 ožívá díky Hall of Monuments kde si kupa lidi chce zajistit vyhody do GW2 :-D par informaci ohledne cesky komunity se da nalest zde: guildwars2.cz/for...wforum.php ale jinak se zda, ze je to celkem mrtve... taky jsem si to v posledni dobe parkrat zapnul, a nejaka ceska guilda by se sikla :-)
Příspěvek přidán 28.3.2010 22:38
Kicker
avatar Kicker
14 let 6 měsíců 13 dní
No co sem čet tak Hall of Monuments nakonec nebude tak žhavá jako původně slibovali. :)
Příspěvek přidán 29.3.2010 10:58
Hakamiah
avatar Hakamiah
14 let 1 měsíců 15 dní
hm, tak kvůli Hall of Monuments jsem si znovu pořídil účet a musím říct, že procházet ty mise všechny znova je fakt pain in the ass... nicméně hra mi přijde živá dost, sice je větší problém sehnat partu než dřív (to v každé misy bylo doslova narváno) a to dokonce ikdyž hraju za Monka, ale i tak to pořád jde
Příspěvek přidán 30.3.2010 13:45 | Naposledy upravil Hakamiah v 30.3.2010 13:46
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání