Obecná diskuze o hře EVE Online - EVE Online - Fórum

Riffage
avatar Riffage
7 let 11 měsíců 18 dní
Zdravím pánové!
Jak vidím tak diskuse od konce roku nepokračuje, proto jsem se rozhodl pro případné nové návštěvníky a zbloudilce o velmi stručnou aktualizačku - takový bump :)

EVE online ještě pořát jede - grafiku chlapci z CCP stále vylepšují takže drží krok s dobou, do hry přibyla řada vylepšení a rozšíření jako jsou červí díry, nové lodě, nové možnosti těžby a výroby, nový systém zabírání hráčských systémů,... Zkrátka ta halda věcí co se dá v EVE dělat je opět větší o pěkných pár lopat z obřího CCP bagru :)

Jak už tady bylo řečeno, česká komunita ve hře funguje docela dobře a určitě se vyplatí se už od začátku připojit do party zkušenějších hráčů. Českých korporací je víc a pokud si člověk na začátku vybere některou z těch "newbie friendly", neměl by být problém s nedostatkem informací - spíš naopak - EVE je tak rozsáhlá záležitost že je docela problém dávkovat začínajícím hráčům informace v přijatelných množstvích. :D

Většina korporací je nějakým způsobem zaměřená, typicky na PvP, Industry nebo případně obojí.

A na konec malá reklama (protože schopných pilotů není nikdy dost): naše korporace Wing 69 (wing69.cz) rekrutuje i nováčky (včetně trialu, pozvánky do prodlouženého trialu). Naše zaměření je především na PvP, ale máme i industriální křídlo.

Jo - a zde jsem sepsal trochu obsáhlejší článek : wing69.cz
Příspěvek přidán 28.11.2011 17:07 | Naposledy upravil Riffage v 29.11.2011 12:15
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání