Prosim radu - Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Fórum

Haligy
avatar Haligy
15 let 1 měsíců 16 dní
Zdarec prosim vas lidicky to fakt neni nitko z cz sk kto hraje ddo + neni ani guilda + nevite koélik lidi to hraje ja nwm jaky mmo mam hrat a tak se ptam poradte dik
Příspěvek přidán 12.7.2009 17:54
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 18 dní
Ahoj, k hraní DDO je prozatím potřebná alespoň průměrná znalost angličtiny, protože čechů a slováků hraje dokupy cca 15-20. Je to jen hrubý odhad. Vesměs jsou již na vyšším levelu a proto, pokud by si s nimi chtěl hrát, musel bys je dohánět. Já mám postavu na 3. levelu, kterou teď hraju, takže bychom mohli hrát spolu kdybys pohnul, ale většinou leveluju rychle, taže bys musel začít co nejdřív.
Příspěvek přidán 12.7.2009 18:49 | Naposledy upravil Albert v 12.7.2009 19:04
Haligy
avatar Haligy
15 let 1 měsíců 16 dní
jo aha a je to dobry? prtz sem slysel ze to hraje hrozne malo lidi by mne zajimalo kolik asi dokupy na svete a pry je tam content nudny tak ja nwm a ted kdyz sou prazdy se nudim jak pes a nwm co bych hral D
Příspěvek přidán 12.7.2009 19:45
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 18 dní
Tyjo co ode mě chceš slyšet? Napsal jsem sem recenzi, tady na fóru pořád píšu, že je to skvělá hra a ty mi tu pak napíšeš, jestli je to dobrý???? OMG
Příspěvek přidán 12.7.2009 21:43
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 18 dní
Na světě to hraje 17 bilionů tvorů, ve sluneční soustavě asi 150 tisíc.

edit: teď vážně - ano hraje to méně lidí, než ostatní mmo hry, kontent tam nudný není, kdo to říká, neví o čem mluví, pokud to není hráč, který to hrál 3 roky a prošel vše 100x ale ani potom nevěřím, že by toto vypustil z úst, jelikož ta hra je fantastická i když složitější a v současné době se bez angličtiny nechytáš a budeš jak z afriky, i když i tam se anglicky domluvíš.
Příspěvek přidán 12.7.2009 21:45 | Naposledy upravil Albert v 13.7.2009 3:05
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 18 dní
Po dnešní zkušenosti mě napadla poměrně důležitá rada. Raději nezačínejte DDO sami, ale aspoň ve 5-6ti lidech, protože alespoň na Keeperu je hafo rusherů, kteří vám dokonale zkazí první questy. Jsem si to dřív neuvědomoval, protože jsem hrál lvl 16 postavy a tam už je více lidí vyzrálých a ví co a jak chtějí hrát a je tam vzájemný respekt. Na nízkých levelech se snadno můžete dostat do party, lidí, kteří low lvl questy berou jako nutné zlo a snaží se je proletět do nejdřív, často se pak stane, že někde umírají, rozdělují partu, nečekají na všechny před vstupem do questu, buffy je nezajímají a quest se pak mění v chaos. Takže Haligy, radši s tím nezačínej, pokud nemáš partu. To co bylo na začátku pravdou kvůli jazykové bariéře, se nyní stává bohužel pravdou kvůli rozdílné psychice hráčů, staří hráči prostě nedokáží pochopit jakým tempem chtějí hrát začínající hráči.

Příspěvek přidán 13.7.2009 19:50 | Naposledy upravil Albert v 13.7.2009 21:29
Zdislav
avatar Zdislav
14 let 1 měsíců 18 dní
Zdravím všechny,
v House of Boii se nám komunita po nějaké době stagnace rozrůstá, jsme na US serveru Thelanis. forum.boiians.cz/viewforum.php
Příspěvek přidán 6.3.2010 19:08 | Naposledy upravil Zdislav v 6.3.2010 19:09
Grimasso
avatar Grimasso
14 let 1 měsíců 6 dní
A niekdo na servery Orien nehra? btw Zdislav ked si nahrajem favor na oriene aj by som zacal na thelanise u vas ako Drow healer;-]
Příspěvek přidán 25.3.2010 14:26
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání