Obecná diskuze o hře Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Fórum

Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Obecná diskuze ke hře Dungeons and Dragons Online: Stormreach
Příspěvek přidán 3.2.2009 17:40
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Za dobu, co jsem DDO hrál, jsem potkal dohromady 5 českých hráčů a slyšel jsem o dalších 2 nebo 3, které jsem ale nikdy nepotkal. Hrál jsem na serveru Keeper a z diskuzního fóra vím, že nejméně jeden čech nebo češka hraje také na Devoureru. Snad se tu někteří z nich brzy objeví, aby se mohli zapojit do diskuze.
Příspěvek přidán 10.2.2009 17:11 | Naposledy upravil Albert v 12.2.2009 22:34
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 2 měsíců 9 dní
Uz jsem to parkrat nekde psal, napisu to i sem, myslim ze DDO by byla vytecna hra pro RP druzinku pravidelne se schazejicich postav.

Jestli se nepletu, tak hra ma 14 dni trial, za dve kila dostanete s novou hrou kupon na 30 dni. Hre by IMO mnohem lepe slusen jiny nez mesicni platebni model.

Zkousel jsem trial pred dvema lety a pro me to na solo nebo nahodne grupy urcite neni, ackoliv atmosfera napoprve prochazeneho dungeonu je skvela.
Příspěvek přidán 11.2.2009 10:18 | Naposledy upravil Hvezdosvit v 11.2.2009 10:19
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
JJ trial je 10ti denní, hra ve které je zahrnuto 30 dní hraní zdarma, se dá koupit za cca 199,- Kč zde:

eshop.megahry.eu
funstore.cz
microgames.cz

ceny se v eshopech liší, takže jestli budete kupovat, tak si radši projděte všechny

případně digitální download za 9,99 Euro zde:
gamesplanet.com/c...promo.html

měsíčně se pak platí 14,67 USD, tj. cca 11,5 Euro.
Příspěvek přidán 11.2.2009 11:15 | Naposledy upravil Albert v 11.2.2009 11:19
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 2 měsíců 9 dní
Ne ze bych aktualne premyslel o reaktivaci, ale lze kupon z nove hry pouzit pro platbu druheho a dalsiho mesicniho polatku? ...vyslo by to levneji.
Příspěvek přidán 11.2.2009 11:40
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Ahoj, tyjo to mě nenapadlo, ale řekl bych, že klíč, který je v balení hry slouží jen k otevření nového accountu, resp. upgradu trialu. Při volbách subscribce pak jsou jen dvě možnosti - paypal a clickandbuy (CnB v žádném případě, příšerný servis a problémy, paypal je naprosto v pohodě), vkládání kódu jsem si nevšiml. O placených kartách jsem něco zaslechl, ale nic konkrétnějšího ani nejsou nikde v nabídce, takže se dost možná neprodávají, ono DDO nemá tolik subscriberů, aby se vyplatilo shopům nakupovat na sklad karty. (hrubě se odhaduje kolem 40-70 tisíc v US a 10-15 tisíc v evropě, oficiálně to ale zveřejněný není)
Příspěvek přidán 11.2.2009 12:05 | Naposledy upravil Albert v 11.2.2009 12:33
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 2 měsíců 9 dní
Vychazel jsem z tohoto, asi plati, ze jen napoprve
funstore.cz/product_info.php
Popis: Hra obsahuje kupón na hraní prvních 30 dní zdarma
BTW, urcite pocitali ze zacatku s vetsim uspechem...

VISA kartou teda nezaplatis... pro me o duvod vic se nevracet, paypal jsem zatim nepotreboval.
Příspěvek přidán 11.2.2009 13:00 | Naposledy upravil Hvezdosvit v 11.2.2009 13:00
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Ten kupón jak píšou je jen papír s aktivačním kódem, jestli se nepletu. Krabici jsem pučil kámošovi a nemůžu se mrknout. Jinak povídal jsem se na reaktivaci a je tam možnost jednorázové platby game kartou, takže karty jsou, jestli to ale zbaští ten kód z papírku v krabici nebo z digitálního downloadu, to netuším. Tipuju, ale že kdyby to šlo, tak už by všichni kupovali dokola digitální download za těch 10 euro. Těžko říct.. můžeme to zkusit, jeslti někdo koupíte hru, tak já můžu zkusit reaktivnout svůj account vaším číslem a pak vám poslat prašule na druhou hru, třeba na ten digital download, kde získáte nový kód.

Visou platit jde, přes ten Click and Buy, ale stejně jde Visu nastavit v Paypalu (sám mám Visu). S CnB jsem měl problémy, nezaplatili mi subskripci a zavřel se mi účet, že prý moje banka odmítla platbu.. volal jsem do banky a vše bylo nastavené dobře, na emaily neodpovídali a musel jsem ji i volat na hotline, nakonec jsem se musel obrátit přímo na Codemasters, až když jim z CM načechrali pírka, tak se vše dalo do pořádku. To už jsem ale přecházel na Paypal, se kterým mám ty nejlepší zkušenosti. Podobný zkušenosti má víc hráčů, neříkám, že to vůbec nefunguje, jen to není 100% spolehlivý.

Těžko říct s jakým úspěchem počítali, ona ta hra když byla vydaná byla spíš taková základní verze, možná měla otestovat vůbec životaschopnost. Ono max lvl 10 bylo sakra málo .. nejhezčí a nejpropracovanější questy jsou od lvl 11 vejš (kromě lvl 7 The Pit, za jejíž Elite je stejně favor bodů jako za nejtěžší raidy... ale to je příběh sám pro sebe :). Naštěstí to nevzdali, když se masivní úspěch nedostavil a začli dělat na úpravách.
Příspěvek přidán 11.2.2009 13:13 | Naposledy upravil Albert v 11.2.2009 13:51
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Hvezdosvit má pravdu v tom, že za určitý typ her by se nemělo platit měsíčne. Jestli je tohle ta pravá alternativa pro dračí doupě, kdy se parta sleze jednou za čas, tak je to zbytečné platit. My jsme si s Whizzzkym a Mikem koupili společně Left4Dead a i když to není přímo MMO, tak jde taky o to, že k tomu jednou za týden sedneme a společně zapaříme. Měsíčně bychom určitě neplatily.
Příspěvek přidán 11.2.2009 18:29 | Naposledy upravil Kalimero v 11.2.2009 18:31
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Já bych trochu předbíhal, počkám na tu recenzi, kde popisuju jak to v DDO funguje. Kdybych teď něco psal, tak bych se v recenzi opakoval. :)
Příspěvek přidán 11.2.2009 22:21
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
OK. už ji zpracovávám
Příspěvek přidán 11.2.2009 22:28
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
no hurries, take your time :)
Příspěvek přidán 11.2.2009 22:34
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Mě tak napadá - jak moc se dá ddo srovnat s NWN v multiplayeru?
Příspěvek přidán 17.2.2009 19:35
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Kalimero, to bohužel nevím, na disku jsem měl jen chvilku NWN2 tuším, pokud si dobře vzpomínám vypadalo to trochu podobně, ale vůbec jsem to nehrál, protože jsem měl nějakou poškozenou instalaci a jen jsem na to mrknul.
Příspěvek přidán 22.2.2009 22:35
DirkLarien
avatar DirkLarien
15 let 1 měsíců 25 dní
Od NWN resp NWN2 je poměrně silně ořezaný vývoj postavy.
Povolání je mnohem méně a samosebou žádné prestižní.
Ale zase je to vykoupeno tzv. enchantama.
Vyzkoušej trial.

Jinak je velice smutné, že opravdu málo lidí je schopných ze sebe vyloudit nějakou kloudnou větu. Ve hře se prostě moc nemluví.
Tomu odpovídá i použití skillů: diplomacy, bluff, intimidate etc...
Nečekej použití v dialogu, ale v boji !?!?!

Komunita je spíše akčně založená a bohužel plná trotlů a kazisvětů.
Ale to se děje asi v každé online hře.

Všichni mají stálou tendenci někam spěchat.
Takže na nějaké kochání okolím není moc čas.
Ale najdou se i světlé vyjímky... chce to hledat a trpělivě čekat. Je jich málo, ale jsou tam.

Pokud toužíš po trošce duchaplnější zábavy, jdi raději do nějakého PW v NWN1/NWN2.
Jistě, takové světy nelze považovat za regulérní mmorpg, jak je známe dnes. Co se ale mě týče, nikdy jsem nehrál lepší online hru než v NWN1/NWN2.

Ps: nevím jak je to na Devourer-u a amerických serverech. Mluvím o Keeper-u.
Příspěvek přidán 6.3.2009 3:45
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání