DOD lf - Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Fórum

Haligy
avatar Haligy
15 let 0 měsíců 20 dní
caute chcel som sa informovat o tejto hre kolik lidi todle hraje kolik se zruba plati mnesicne kolik slovaku cechu to hraje+ je tam pvp kvalitny nebo pve a zda se raiduje do vecera jak tomu byva u wow vopred dekuju
Příspěvek přidán 8.3.2009 20:16
Taris
avatar Taris
15 let 1 měsíců 30 dní
No tak Dungeons and Dragons je hlavně PvE hra, čili PvP tam nehledej. Co jsem slyšel, tak tam čechů a slováků není moc (spíš hodně málo)- založili jsme si českou guildu a po necelém týdnu má pouze dva členy :D Hra se dá sehnat levně, já ji měl z gamesparadise za 120kč a je tam 30 free dní.... a pak mám pocit, že na tři měsíce to stojí asi 1000kč
Příspěvek přidán 8.3.2009 20:48
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 22 dní
Nebo na měsíc 14,67 USD.

Raiduje se tam pořád, ale do prvního raidu půjdeš nejdřív na lvl 7-8. - Jmenuje se Tempest Spine a když se schováš v partě zkušených, tak tím můžeš prolézt. Radši bych tam ale šel až na lvl 8-10. Další raidy jsou
Vault of the Night - lvl 10 nominálně, ale i na lvl 12 se často failne, protože na konci vás čeká rudej drak a ten se s nikým moc nemaže. Pamatuju si, že když jsem tam byl poprvé, tak mě sejmul jedním critical máchnutím ocasu. :)
Další raidy jsou nominálně tuším 12 nebo 13 (Against the Demon Queen),14 (Accursed Ascension - přitom je nejtěžší),15 (Reaver´s Fate),16 (The Shroud) a 18 (Vision of Destruction a Hound of Xoriat). Taky záleží na obtížnosti viz vzoreček v recenzi.
Když se dostaneš na 16lvl, tak můžeš jít skoro z raidu do raidu, ale chvíli trvá, než se dá do kupy parta, typicky tak 10-20 minut, opravdu záleží na štěstí.
Hra funguje asi tak, že se podíváš jaké party se formují, do té, co se ti líbí se připojíš, když skončíte quest buďto se spolu dohodnete na dalším (častější případ), nebo se rozpustí a zase si vybíráš partu, nebo zakládáš vlastní. Pokud jsi ve velké gildě, tak to je asi podobné, akorát chodíš na questy pořád se stejnými lidmi. Pokud jsi "na volné noze" nebo v malé gildě, pak poznáváš stále nové a nové lidi.
Příspěvek přidán 8.3.2009 23:22 | Naposledy upravil Albert v 9.3.2009 0:00
Haligy
avatar Haligy
15 let 0 měsíců 20 dní
aha jasne mno vyzera to zaujimave ale raiduje se vecer nebo jak a trva to dlouho nechci byt uz HC raider jak sem byval na WoW takze asi tak skoda to pvp ale nevadi dikes za info jeste kolik to hraje asi tak lidi na svete 100k?
Příspěvek přidán 9.3.2009 13:26
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 22 dní
Raiduje se ráno, raiduje se v poledne, odpoledne, večer i v noci :). Ale raidy nejsou tak důležité, ta hra na nich vůbec nestojí, jsou spíš zpestřením a tím nejtěžším co můžeš zažít. Navíc každý raid můžeš absolvovat jen jednou za 2dny a 18hodin. V DDO je spousta menších zajímavých questů, ve kterých jsou často hodně důležité looty (části setů pro speciální rewardy apod.), nemusíš se bát, že by sis nevybral.
Příspěvek přidán 9.3.2009 16:06
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání