DDO FAQ - Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Fórum

Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 25 dní
Zase jednou jsem něco nemohl najít, a tak mě napadlo jestli by nebylo lepší přesunout všechny "často kladené" dotazy do nějakého takového topicu :-). K tématu mám zase jeden problém x), samotnou hru již nějakou tu chvíly mám, proklikal jsem se už i do svého účtu.. Následoval šok,-.- mají tu jen setup subscription... WTF to si nezahraju svůj měsíc než jim začnu platit?!

Samotné mi to až tak moc nevadí, jenže jak ted narychlo zřídit PayPal :-/... Proto bych vcelku ocenil kdyby nějaká dobrá duše rozepsala možnosti platby a způsoby jí, na jakém principu fungují - paypal, a jak je to s převody korun do jiné měny. Už jsem to tu někde četl, ale mýt věci poruce se vskutku hodí... Všechny podobné dotazy-odpovědi by nějaká vyžší autorita mohla také začlenit do tohoto topicu.
Příspěvek přidán 6.10.2009 19:28
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
Ahoj, jako první vyzkoušej jen zvolit jednu z možností - doporučuju Paypal - Click´nBuy je silně nespolehlivý. Účet by se ti měl aktivnout jen po volbě jednoho ze způsobů platby. Jen se tím proklikej, nezadávej žádnej paypal account. Pokud to nepomůže, tak si budeš muset založit Paypal account, k tomu potřebuješ číslo kreditky, snad nic víc, mělo by to být za chvíli hotové. Pak se tam ještě dělá taková procedůra ověřování tý kreditky, ale není povinná, snad to jen nějak zvyšuje bezpečnost nebo tak něco.

Ještě k tomu placení.. paypal účet je podobný jako přímá platba kreditkou, akorát nezadáváš pokaždé číslo kreditky, ale jen se logneš na paypal a ten to provede za tebe, protože ty údaje máš u něj uložené pod svým paypal accountem. Převody do cizí měny jsou automatické, pokud máš jeden z mezinárodních standardů jako je nejčastěji Visa-MasterCard-EuroCard apod. Z českého účtu se ti strhnou normálně české peníze.
Příspěvek přidán 6.10.2009 23:31 | Naposledy upravil Albert v 6.10.2009 23:56
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 25 dní
Okej, díky hned jsem moudřejší.
Příspěvek přidán 7.10.2009 7:02 | Naposledy upravil Kravopik v 7.10.2009 13:15
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 25 dní
Příspěvek přidán 7.10.2009 13:15 | Naposledy upravil Kravopik v 7.10.2009 16:58
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
Logni na tvůj Codemasters Account, Vyber Make Payment pak způsob Make single payment a zvol Paypal a 1 month pak dej Continue to Paypal a to by mělo stačit. Pokud nestačilo dej vědět.
Příspěvek přidán 7.10.2009 15:41 | Naposledy upravil Albert v 7.10.2009 15:42
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 25 dní
Achjo já jsem telisko, promin za ztracený čas... Problém se vyřešil x).. Zkoušel jsem zadat ten activation key znovu, a na třetí pokus jsem zkoušel proházet 0 a O... Nakonec mi vyšla správná kombinace x)... Tak znovu díky a promin.
Příspěvek přidán 7.10.2009 16:51 | Naposledy upravil Kravopik v 7.10.2009 16:57
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
Aha, já mám dole v tabulce Manage Games obrázek DDO a Lotro a u toho že je účet Open a ty volby Make payment/reactivate atd. Jestli tam nemáš žádnou hru, tak asi nemáš ani aktivní účet, ale koukal jsem, že na keeperu je nějaký Kravopik barbar lvl 1, takže teď jsem fakt zmatenej. Jestli jsi to ty, tak už si někdy lognul a měl bys mít hru aktivní. Ten CD key máš z originálky, nebo je z prvního stažení trialu? Ještě mě napadá vyzkoušet jiný browser, třeba ti tu tabulku nezobrazuje, ale to je asi tak 0,5% šance, jestli vůbec.
Příspěvek přidán 7.10.2009 16:58
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
Uživatel Kravopik v čase 7.10.2009 16:51 napsal
Achjo já jsem telisko, promin za ztracený čas... Problém se vyřešil x).. Zkoušel jsem zadat ten activation key znovu, a na třetí pokus jsem zkoušel proházet 0 a O... Nakonec mi vyšla správná kombinace x)... Tak znovu díky a promin.


Tak hurá. :)))
Příspěvek přidán 7.10.2009 17:00
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 25 dní
Dokáže se drow elfovi (tedy charakteru s 32 atrib) vyrovnat nějaká jiná rasa? Má smysl dělat humana/nebo jinou rasu když stejně nikdy nebude tak dobrá jako drow?)Dostanu se na nějaké těžší raidy s jinou rasou než je onen drow? Vždyt 32 atrib to je spousta.... --- za předpokladu že jsou to stejné class se stejným equipem... (Například Sorc v Sorc, Fighter vs Fighter, Bard vs Bard)
Příspěvek přidán 8.10.2009 12:59 | Naposledy upravil Kravopik v 8.10.2009 13:42
krya
avatar krya
14 let 6 měsíců 12 dní
Rozdil mezi drow a ostatnima rasama je jenom 4 ability points, coz neni tolik. Nekdy to umozni vzit featy nebo vytvorit postavu tak, jak by to s 28 points neslo, ale rozhodne to neznamena, ze by drow byli mnohem lepsi, nez ostatni rasy.
A ujistuju Te, ze na to, kdo je jaka rasa, se v raidech nikdo nediva, protoze je to uplne jedno (mozna s jednou zanedbatelnou vyjimkou v jednom raidu).
Příspěvek přidán 8.10.2009 16:30
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 25 dní
:-), tak to jsi mě uklidnil... Tak díky za info
Příspěvek přidán 8.10.2009 16:34
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 25 dní
Chlapi netušíte (určitě tušíte) jak dlouho trvá průměrnému hráči vylevlit charakter do capu? :-)
Příspěvek přidán 8.10.2009 20:24
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
Mno tak ty co zajímá tohle, se k tomu capu většinou vůbec nedostanou. :)
Příspěvek přidán 9.10.2009 8:55
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 25 dní
ted krapet nechápu proč... Zajímalo mě to pro "všeobecný rozhled" o oné hře, to co jsi napsal mi přijde jako naprostá hloupost. Ono není nejpříjemnější levlit s představou že dost možná jsem o 5 levelů pozadu oproti jinému normálnímu hráči...
Příspěvek přidán 9.10.2009 12:28
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 12 dní
To byla takovej pokus o parafrázi na jednu starou moudrost, kdy příjde mladý bojovník za mistrem a ptá se ho, za jak dlouho bude také mistr. Mistr mu poví, že při usilovném a pilném cvičení za 10 let. Bojovník se zamračí a říká, tak dlouho? A co když se budu víc snažit a cvičit 2x tolik, šlo by to rychleji? Mistr odpoví, když se budeš víc snažit a cvičit 2x tolik tak za 20 let. Tak nějak je to v DDO, když máš starosti o to kdy budeš na capu, tak nemáš trpělivost na něj vůbec dojít. Nebudu odpovídat, protože je to individuální, nemám žádné statistiky průměrných hráčů a netuším jak často budeš hrát, pokud tě hra bude bavit tak na cap dojdeš a nebude záležet za jak dlouho, uvidíš. Navíc cap není žádnej supr achievement, protože endgame contentu je poměrně málo a nejhezčí questy jsou imo pro lvl 12-16.
Příspěvek přidán 9.10.2009 15:28
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání