DDO: Eberron Unlimited - Zdarma s mikrotransakcemi - Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Fórum

Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 2 měsíců 13 dní
Turbine konečně udělalo to, co mělo udělat už před lety. V průběhu léta by měl vyjít masivní update pro DDO, jehoz hlavnim obsahem bude úprava platebního modelu.

Co nás čeká?
- Klient, stažitelný zcela zdarma.
- V rámci mikrotransakcí bude možné zaplatit vstup do prémiových dungeonů (asi ty nejvychytanější dungy s dropem té nejlepší výbavy), najmout NPC společníky, koupit lektvary, úpravu vzhledu, sloty pro další postavy (myslím, že nebudou v základu přístupné všechny rasy a povolání, tak to asi půjde taky zaplatit), a asi i výbavu (i když ta nejlepší bude asi k sehnání i nadále pouze ve hře).
- Body do obchodu hráč buďto nakoupí nebo jich pár obdrží i v rámci samotné hry.
- Při vchodu do prémiového dungu bude hráč vybídnut, zda si chce vstupenku zakoupit, což pak provede několika kliky (nejsem si jist jestli v automaticky otevřeném prohlížeči nebo přímo ve hře).
- Každý hráč bude mít časově nelimitovaný přístup k serverům a může dosáhnout lvl 20.
- Staří dobří předplatitelé budou moci dále vytrvat v otřásání a budou za to odměněni privilegii VIP uživatele jako je nelimitovaný přístup do hry, 10 slotů na postavy, sdílený účet v bance, pošta, veškerý prémiový obsah, rasy a povolání a prioritní přístup na server.

Pánové a velmi pravděpodobně i dámy, na tohle jsme mnozí z nás čekali. Máte partu kamarádů se kterými jste hráli jako malí dračák, ale teď už prostě není čas? Od léta si můžete i zcela zdarma užít družinkovou hru v jedné z nejvíce atmosférických her, co jsem poznal..

blogcdn.com/www.m...pimg82.jpg
Příspěvek přidán 10.6.2009 10:58 | Naposledy upravil Hvezdosvit v 10.6.2009 14:11
balu
avatar balu
14 let 10 měsíců 15 dní
Je to docela zajímavý nápad a doufám, že to přiláká také další hráče z české komunity :). Myslím si, že si tím získají právě další možné nadšence D&D jako jsem například já. Good luck
Příspěvek přidán 10.6.2009 18:39
Haligy
avatar Haligy
15 let 1 měsíců 15 dní
hmm ja sem se docetl teda nekdo to psal ze to bude jen v americe free
Příspěvek přidán 11.6.2009 14:12
Hartal
avatar Hartal
14 let 10 měsíců 16 dní
I u nás :)
Příspěvek přidán 11.6.2009 17:57
Haligy
avatar Haligy
15 let 1 měsíců 15 dní
a kedy ja si to chci skusit zahrat D:
Příspěvek přidán 11.6.2009 19:07
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 2 měsíců 13 dní
A takhle bude shop vypadat.

mmorpg.com/gamelist.cfm
Příspěvek přidán 19.6.2009 9:23
Anarchona
avatar Anarchona
14 let 9 měsíců 27 dní
Bezplatná verze přijde s aktualizací Eberron Unlimited, který přinese také zvýšení maximálního levelu a spoustu nových dobrodružství.

DDO zdarma se jeví jako dobrý nápad, když hra nemá dostatečně silnou hráčskou základnu v rámci klasického předplatného. Problém je ale v tom, že tahle nabídka platí jen pro americké hráče. Evropané mají smůlu, protože Codemasters jako evropský distributor na nový systém odmítá přistoupit.

Prevzato z bonuswebu
Příspěvek přidán 26.6.2009 16:13
kayruL
avatar kayruL
14 let 9 měsíců 23 dní
Uživatel Anarchona v čase 26.6.2009 16:13 napsal
Bezplatná verze přijde s aktualizací Eberron Unlimited, který přinese také zvýšení maximálního levelu a spoustu nových dobrodružství.

DDO zdarma se jeví jako dobrý nápad, když hra nemá dostatečně silnou hráčskou základnu v rámci klasického předplatného. Problém je ale v tom, že tahle nabídka platí jen pro americké hráče. Evropané mají smůlu, protože Codemasters jako evropský distributor na nový systém odmítá přistoupit.

Prevzato z bonuswebu


Ja uz jsem v betě ;)
Příspěvek přidán 9.7.2009 11:50
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 17 dní
Jak jsem koukal na ty shopy, tak jsou tam placená skoro všechna důležitá dobrodružství, takže F2P je spíš reklamní trik. Hrát DDO zdarma, nebude mít smysl, stejně těch X doláčů utratíte, protože jinak budete totálně OUT. Jsem zvědavý jak se to vyvine. Tak jako tak DDO je, podle mě hra, která si zaslouží být mezi TOP MMO hrami.
Příspěvek přidán 9.7.2009 12:33
krystof21
avatar krystof21
14 let 0 měsíců 6 dní
Hrajete někdo?Já hraju na Cannithu(bojovník)a Thelanisu(zloděj a paladin)
Příspěvek přidán 17.4.2010 14:14
krya
avatar krya
14 let 6 měsíců 16 dní
Hraju na Thelanis v male mezinarodni guilde (The New Blood), postavy Reckluse a Micron.
Příspěvek přidán 19.4.2010 12:15
Grimasso
avatar Grimasso
14 let 1 měsíců 5 dní
Orien...
12lvl klerik
1/7 rog/wizard
Příspěvek přidán 21.4.2010 12:25
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání