Česká/slovenská gilda na serveru Argonnessen - Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Fórum

BoBczech
avatar BoBczech
14 let 6 měsíců 26 dní
Zdravím všechny příznivce Dungeon And Dragons, hraji DDO:S několik dní a musím říct, že si mě tato hra získala. Jen má jednu maličkou (tj. poměrně velkou) chybičku, a to tu, že je prakticky nehratelná bez nějaké stálejší skupiny dobrodruhů... Ano, sice si můžete téměř všechny dungeony oběhat sami, popřípadě najmout NPC, ale pak přichází otázka, zda-li ještě pořád hrajete MMORPG, nebo jenom nějaký nudný a tuctový singleplayer... A pokud máte raději single, tak je dnes mnoho a mnoho lepších variant, než je DDO, ale to jsem odbočil, takže rychle k jádru pudla...

Hraji na americkém serveru Argonnessen (ano, ke hře mě dostala až "free kampaň" společnosti Turbine) a chci se zeptat, zda-li se na tomto serveru nacházejí nějací čeští, resp. slovenští hráči, kteří by měli zájem založit gildu a společně se vrhnout do světa DDO. A nebo, pokud už taková gilda na tomto serveru je, zda-li by neměla zájem o nového člena...

Jinak s MMORPG mám bohaté zkušenosti, několik let jsem strávil ve hře Lineage II, jak na oficiálních serverech, tak i na těch free, hrál jsem WoW a Guild Wars, ale nikde jsem neviděl to co V DDO... Opravdu, pokud nemáte minimálně jednoho kamaráda (a to opravdu minimálně, aby se ta hra stala zábavnou) s kterým si naplánujete herní čas a nebudete hrát společně, je prakticky k ničemu tuto hru vůbec hrát. To jsem zatím nikde jinde neviděl a už se tedy nedivím, že nyní musí distributor dělat takové okaté finty, jak nalákat nové hráče a už vůbec se nedivím, že hra nezažila žádný onen "boom" jako např. všechny ty MMO, s kterými jsem již tu čest měl a to má přitom nejslavnější licenci... No, nadruhou stranu to ale lépe odpovídá právé podstatě her na hrdiny jako je DnD, takže je to asi v pořádku... To jen takové menší zamyšlení a odůvodnění, proč vlastně hledám další lidičky.

Toť vše, díky za Váš čas, pokud jste dočetli až sem.
Příspěvek přidán 30.9.2009 12:50
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 20 dní
Ahoj doporučuju domluvit se s lidmi na imperium.cz/forum/topic.asp a přejít na Thelanis.
Příspěvek přidán 30.9.2009 13:32 | Naposledy upravil Albert v 30.9.2009 13:40
Mateej
avatar Mateej
14 let 5 měsíců 12 dní
Na Argonnessen (US server) je taky menší (každý večer 2-6 hráčů), avšak pravidelně se objevující česká komunitka. (A to mluvím o naší guildě, mimo ni se tam taky pohybuje pár Čechů).

Jinak jako hru to můžu jen doporučit. :-)

Na Argu jsem pod nicky Weld a Waltzz.
Příspěvek přidán 14.11.2009 20:12
Stenli
avatar Stenli
14 let 3 měsíců 24 dní
Jmenuju se Stenli (i ve hre, Paladin) a hraju na tomto Servru a ješte jsem nepotkal žadneho Čecha na tvuj dotaz jsem pro.
Příspěvek přidán 2.1.2010 16:58
BoBczech
avatar BoBczech
14 let 6 měsíců 26 dní
Uživatel Stenli v čase 2.1.2010 16:58 napsal
Jmenuju se Stenli (i ve hre, Paladin) a hraju na tomto Servru a ješte jsem nepotkal žadneho Čecha na tvuj dotaz jsem pro.


Omlouvám se za pozní reakce, ale z důvodu nezájmu české komunity, kterou jsme popravdě řečeno přes snahu ani neobjevili, jsme přestali hrát, jelikož hra v permanentní parte dvou lidí + najmutá NPC nás opravdu nezaujala... Je to škoda, protože hra je to dobrá. Bohužel...
Příspěvek přidán 23.1.2010 15:56 | Naposledy upravil BoBczech v 23.1.2010 15:57
Grimasso
avatar Grimasso
14 let 1 měsíců 8 dní
Cavte hravam na Oriene a este ziadneho cz/sk hraca som nestretol
BoBczech:Nechapem naco potrebujes nasilu cz/sk hracov..Moja anglictina je na urovni yes, no ,go to ,i must sleep,shrine, trap ,i need,tnx,share atd a uplne v pohode fungujem vo full parte
Příspěvek přidán 25.3.2010 14:35
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání