Account - Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Fórum

xmaxx
avatar xmaxx
14 let 9 měsíců 11 dní
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak je to vlastně s tím, jestli je to hraní opravdu zadarmo. Jelikož anglicky moc dobře neumím, tak je pro me problém to nastudovat na officiálním webu.
Ale nějak jsem se dostal do hry, ale nabídlo mi to jen trial verzi. Proto by nebyl špatný nějaký polopatický návod, jak si zřídit account.
Ještě mi to nabízí nějakej betatest. Do hry sem se dostal, založil postavu a hraju. Ale myslím si, že za 10 dní to skončí. Marně sem hledal free2play.
Děkuji všem za rady.
Příspěvek přidán 8.7.2009 12:39
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Zdravím, free to play je zatím jen v betaverzi na US serverech řízených přímo Turbine (více na ddo.com). Evropské servery, tedy Keeper a Devourer jsou pod patronací Codemasters (více na ddo-europe.com), kteří prozatím F2P model nepřijali. Nevím jestli je US F2P beta přístupná evropanům, spíš bych řekl, že ne, ale nevím jistě, nezkoušel jsem to, navíc přístup do bety bude určitě omezený a asi se musí čekat na přidělení klíče.
Příspěvek přidán 8.7.2009 15:15
xmaxx
avatar xmaxx
14 let 9 měsíců 11 dní
Dobře, děkuji za informaci. Takže opravdu mi beží trial. Škoda.
Příspěvek přidán 8.7.2009 15:50
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
YW :)
Příspěvek přidán 8.7.2009 21:52
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání