Obecná diskuze o hře Black Prophecy - Black Prophecy - Fórum

Kedaro
avatar Kedaro
13 let 8 měsíců 15 dní
nejdrive byli lidi pak vznikli genide, ale lidem se nelibilo ze genide melo prevahu tak stvorili tyi, ale i ti se osamostatnili a ze zbytku lidi vznikla jadd baran teroristicka bunka
Příspěvek přidán 30.9.2010 22:31
maka
avatar maka
14 let 3 měsíců 24 dní
Zdravím, nevíte někdo kdy má být otevřena open beta popřípadě ostrý start? Nebo někde kde najdu nějaké keye do closed bety? Jinak jsem určitě pro nějakej ten clan/guildu/nebo jak to pojmenovali a rád pomůžu i s fan webem
Příspěvek přidán 1.10.2010 0:25
xardas22
avatar xardas22
13 let 6 měsíců 25 dní
Uživatel Kedaro v čase 30.9.2010 22:31 napsal
nejdrive byli lidi pak vznikli genide, ale lidem se nelibilo ze genide melo prevahu tak stvorili tyi, ale i ti se osamostatnili a ze zbytku lidi vznikla jadd baran teroristicka bunka


Pouze z některých lidí vznikla Jadd Baran.... Ještě tam jsou Sapiens-lidé kteří Genidům a Tyiům pomáhaj. A jinak podle prologu ve hře bych spíš řekl, že Tyi by se dali zaškatulkovat jako ty zlí :D
Příspěvek přidán 1.10.2010 5:48
Spicak
avatar Spicak
14 let 3 měsíců 10 dní
Nebo prostě nechtěl sem říct zlý , ale prostě ty co aspon vypadaj zle :D já nevím proč , ale v každý hře hraju prostě za ty co vypadaj nejmín jako lidi . viz. Wow -horda , WHO - destruction .
Příspěvek přidán 1.10.2010 8:03
Kedaro
avatar Kedaro
13 let 8 měsíců 15 dní
beta testery si vybirají tvurci, takže nikde žádné keye nenajdeš akorát se mužeš zaregistrovat do bety, ale myslím si, že další vlna už nebude a teď někdy by měli ohlásit kdy by měla být open beta jestli jde vše podle plánu a start hry bude v listopadu

ohledně TYI jsou asi tak stejně zlí jako genide, ve válce se prostě dělají prasárny na všech stránách, o začátcích tohoto konfliktu jsem se toho zase tolik nedočetl

zajímavé je, že se uplně zapomnělo na Zemi ta je někde zapadená ve vesmíru

na youtube jsem oběvil uniklé záběry ze hry jsou to dva gameplaye a několik cutscén pokud někdo chce shlédnout :)youtube.com další jsou napravo
Příspěvek přidán 1.10.2010 12:37 | Naposledy upravil Kedaro v 1.10.2010 12:53
xardas22
avatar xardas22
13 let 6 měsíců 25 dní
Země je pokud vim zničená tou třetí stranou :). A jinak prostě z toho jak sem hrál prologue a ty příběhový mise co tam jsou na mě Tyi půsouběj když né jako ty zlí tak jako ty hajzlové :D
Příspěvek přidán 1.10.2010 13:19
Spicak
avatar Spicak
14 let 3 měsíců 10 dní
a jak je to tam s cestováním na dlouhé vzdálenosti ? je tam taky warp jako v EVE ? nebo (doufám že ne ) musím doletět těch stovky KM ?
Příspěvek přidán 1.10.2010 15:18
Spicak
avatar Spicak
14 let 3 měsíců 10 dní
a více se mi líběj Tyi lodě , takže jdu do Tyi :) Kedaro dáme pak v Openbetě nějakou CZ/SK korporaci :)? určitě se nás najde takových víc :P
Příspěvek přidán 1.10.2010 15:19
Kedaro
avatar Kedaro
13 let 8 měsíců 15 dní
dneska jsem si pročetl tu časovou linii a vlastně ze Země přišlo varování něco jako pozor na restauratory a pak se postavila loď, která tam měla letět

v podstatě to všechno začali lidi, kteří odsuzovali genidy protože to prý bylo proti bohovi tak byla myslím první koloniální válka a lidi genidy vyhnali, oni se usadili jinde, ale lidé se báli pomsty tak vytvořili tyi, ti si potom uvědomili sami sebe a zdrhli od lidí nebo tak nějak prostě :)

xardasi a co jsi jim tak psal ten lidem od herniho webu v tom clanku o BP, jako jsi jim popisoval hru ?

ve hře budou clany a cestování je jen zadání kam chceš buuum loading a jsi tam
Příspěvek přidán 1.10.2010 15:26 | Naposledy upravil Kedaro v 1.10.2010 19:11
xardas22
avatar xardas22
13 let 6 měsíců 25 dní
blackprophecy.herniweb.cz

Teď sem se teprve dostal k netu takže tam ještě nic neni, ale přivítám jakejkoli návrh co tam dát a tak
Příspěvek přidán 3.10.2010 17:29
Kedaro
avatar Kedaro
13 let 8 měsíců 15 dní
Pěkný design, napadlo mě, že bych mohl zkusit třeba přeložit tu časovou linii a pak bys to mohl tam někde dat

můžeš tam dat trailery k nim nejake ty walkthrouhy (na youtube je toho dost i v HD)a na ofic strankach maji fansite kit kde mas screeny a artworky

na hlavní stránce by mohli být i třeba starší novinky o nabíraní beta testerů atd.(možná v časové posloupnosti :))
Příspěvek přidán 3.10.2010 20:03 | Naposledy upravil Kedaro v 3.10.2010 20:09
xardas22
avatar xardas22
13 let 6 měsíců 25 dní
No jasný (design sem nedělal já) zejtra na to kouknu. Teď se mi už moc nechce. Dyžtak kdo by mi chtěl pomoct napiště na ICQ(mam ho v profilu)
Příspěvek přidán 3.10.2010 20:28 | Naposledy upravil xardas22 v 3.10.2010 20:45
Kedaro
avatar Kedaro
13 let 8 měsíců 15 dní
Už teď zakládáme klan, chtěli bychom jít k TYI více zde blackprophecy.her...thread.php

pokud někdo jdete k tyi též můžete se přidat
Příspěvek přidán 8.11.2010 21:40
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 12 dní
sakra uz by to mohla být open beta....
Příspěvek přidán 9.11.2010 20:19
Sertr
avatar Sertr
14 let 4 měsíců 29 dní
čau, hele přišel mi klíč na closed betu.- komp by to utáh asi těžko, takže pokud někdo má zájem rád daruji pište na sertr(v)seznam.cz

PS podmínkou je napsat rozsáhlí preview, hafo sreenů a nejlépe i videí :)
Příspěvek přidán 13.11.2010 10:04
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání