Recenze - Allods Online - Fórum

Lazarus
avatar Lazarus
14 let 2 měsíců 9 dní
Tak jsem se přihlásil na open beta. Zjistil jsem, že hra je vlastně jedna velká kopie WoW, od spellů až bo různé skilly jako herbalism. Nic originálního natom nevidím kromě grafiky a faktu, že vlastně vůbec nevím co tam mám dělat. Prostě podle mě další hra, kde se každý snaží mít největší level, jak trolt dělat questy a expením dosáhnout nějákého místa. Dávám 2/10
Příspěvek přidán 17.2.2010 15:32
DeadUndead
avatar DeadUndead
14 let 4 měsíců 13 dní
Nechápu tě... vůbec nevíš co tam máš dělat, tak jak můžeš soudit tuhle hru? A řekni mi, která hra není kopie WoW v dnešní době a co je ve WoW vlastně originální? :-D
Příspěvek přidán 17.2.2010 15:53
.kE_
avatar .kE_
15 let 2 měsíců 4 dní
Uživatel Lazarus v čase 17.2.2010 15:32 napsal
Tak jsem se přihlásil na open beta. Zjistil jsem, že hra je vlastně jedna velká kopie WoW, od spellů až bo různé skilly jako herbalism. Nic originálního natom nevidím kromě grafiky a faktu, že vlastně vůbec nevím co tam mám dělat. Prostě podle mě další hra, kde se každý snaží mít největší level, jak trolt dělat questy a expením dosáhnout nějákého místa. Dávám 2/10


máš pravdu, každý se snaží dělat questy a mít nejvyšší level... vítej ve světě MMORPG :)
Příspěvek přidán 17.2.2010 16:01
Lazarus
avatar Lazarus
14 let 2 měsíců 9 dní
Uživatel DeadUndead v čase 17.2.2010 15:53 napsal
Nechápu tě... vůbec nevíš co tam máš dělat, tak jak můžeš soudit tuhle hru? A řekni mi, která hra není kopie WoW v dnešní době a co je ve WoW vlastně originální? :-D



Proč bych jí nemohl soudit? Já ti svůj názor nevnucuji, když tě baví chodit a zabíjet krysičku a doufat že ti da 30 z55 000 tak to je podle mě nuda a nevím co tím vývojáři mysleli a kam mířili. WoW samotné s tímhle nápadem přišlo jako první ve velkém měřítku. Allods je jen ubohá napodobenina. Já sám WoW nehraju, je to trapárna, ale furt lepší než tohle. Jedinou hrou kterou sem teda hrál a liší se od těhle levelových her je ultima online, která se liší uplně vším.. proto u ní nakonec stejně skončím :-)
Příspěvek přidán 17.2.2010 17:00 | Naposledy upravil Lazarus v 17.2.2010 17:00
DeadUndead
avatar DeadUndead
14 let 4 měsíců 13 dní
No, ale ty píšeš, že hru vůbec nechápeš... a když ji nechápeš, jak můžeš psát, že stojí za houby?

Další věc... WoW jsi nehrál, ale je to trapárna :-D.

Jako v pohodě, já to nemyslím nějak zle, ale prostě se mi nezdají tv= hodnocení her, když jsi jednu nepochopil a jednu nehrál :-O.
Příspěvek přidán 17.2.2010 18:25
Lazarus
avatar Lazarus
14 let 2 měsíců 9 dní
,,nehraju" a ne ,,nehrál", a ty tu hru snad chápeš? Rád se příučím.. chci vědět jaká je její podstata...
Příspěvek přidán 17.2.2010 18:32
Zikk
avatar Zikk
14 let 5 měsíců 28 dní
Pokud jsi tuto hru hrál pár minut, jakože to z toho co píšeš tak vypadá, tak je jasné, že o ní říkáš, že je to kopie WoW. To se totiž říká o cca 95% MMORPG a podle mě je to naprostá hloupost, takhle hry hodnotit. Každá hra ve které běháš s postavou z pohledu 3. osoby, cástíš spelly a bojuješ s všemožnou havětí bude nazvána kopií WoW a to jen proto, že se WoW tak masivně rozšířilo a je hodně lidmi považováno jako pilíř MMORPG scény, ale doopravdy je WoW zastaralé. Pokud si ty hry nezahraješ déle a nepoznáš hlavní aspekty, tak to nemá cenu ani hodnotit.
Příspěvek přidán 18.2.2010 17:14
Wayne
avatar Wayne
14 let 2 měsíců 6 dní
Delat "recenzi" na MMORPG 2. den ( slovy druhy den ) po spusteni OB !! je celkem odvaha... k tomu neni co dodat :D
Příspěvek přidán 20.2.2010 11:18
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 7 dní
Allods online sem hrál asi měsíc, a celkem pohoda hra, ale ten kdo hraje mmorpg často, tak ho celkem rychle omrzí, má podobnej princip jako většina mmorpg a nic revolučního nepřináší kromě spreju na pvp nebo co to má být za mikro transakce :)

Ale celkem bych se chtěl proleťet lodičkou a střílet si zní :)
Příspěvek přidán 13.3.2010 16:33
Sertr
avatar Sertr
14 let 4 měsíců 24 dní
mě allods taky skutečně hrozně zklamalo. minimum originálních nápadů, grafickej styl mi moc nesed(i když některý zboroje vypadaj naprosto parádně, tak jako celek mi to prostě nesedí).

největší zklamání jsou ty lodě. doufal jsme, že třeba už na 15 lvl dostaneš malej člun ap ostupně si budež moct kupovat větši a silnější lodě, ale ne všechny vypadaj úplně stejně a co sem viděl videa, tak se ovládaj naprosto příšerně.
Prostě něco ve stylu jako snad bude Black Prophecy, to vypadá totiž naprosto bombózně. prostě jeden řídí a ostatní jako teřba v FPS střílí, ...(hledal jsem vhodný přirovnání a naraziljsem právě na BP - vypadá to fakt bombózně, takovou hru jsme si vždycky přál, jen aby zas obchodní model nezmrvili).
Příspěvek přidán 17.3.2010 14:06 | Naposledy upravil Sertr v 17.3.2010 14:09
Zikk
avatar Zikk
14 let 5 měsíců 28 dní
Loď má totiž funkci guild house a ne osobního plavidla. Její řízení je uzpůsobené tak, aby se do boje zapojila celá guilda když už dojde ke střetu guilda vs guilda. Máš to podobné reálným lodím - někdo řídí a další střílí atd.
Příspěvek přidán 20.3.2010 8:14
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání