Obecná diskuze o hře Allods Online - Allods Online - Fórum

DeadUndead
avatar DeadUndead
8 let 2 měsíců 17 dní
To byla řečnická otázka :-D, pár jich je no.
Příspěvek přidán 21.2.2010 22:44
Batchman
avatar Batchman
8 let 2 měsíců 4 dní
btw kdo uz ma nude patch? ;)
Příspěvek přidán 28.2.2010 19:22
DeadUndead
avatar DeadUndead
8 let 2 měsíců 17 dní
Omg, jak může tuhle kravinu někdo používat... co je na tom tak úúúúúúžasného, vidět svoji postavičku nahou omg...
Příspěvek přidán 1.3.2010 16:23
Gipsy
avatar Gipsy
8 let 2 měsíců 9 dní
Nazdar, omylom som vrátil mail od nicku Genyal(Genytai), alebo tak nejak, sry. Ak ho poznáte, ako má presne nick? Hrám za Empire, ak je guilda, pridám sa, vďaka.
Příspěvek přidán 2.3.2010 8:09 | Naposledy upravil Gipsy v 2.3.2010 8:12
Kalimero
avatar Kalimero
9 let 6 měsíců 23 dní
Uživatel DeadUndead v čase 1.3.2010 16:23 napsal
Omg, jak může tuhle kravinu někdo používat... co je na tom tak úúúúúúžasného, vidět svoji postavičku nahou omg...

Třebas se tím rozvíjí biologické schopnosti daného jedince :)
Příspěvek přidán 2.3.2010 17:58
Zikk
avatar Zikk
8 let 4 měsíců 1 dní
Přidávám poslední komentář z článku i sem, protože tam již padá dolů a také aby se to zde trochu oživilo :) . Je to reakce na článek "Allods Online - dokonalý recept na katastrofu" konkrétně komentáře 65 a 66.

"Problém je spíš v přehnaný cenách v IS. 7000$ za last lvl runu je fakt dost. V EU IS to není tak zlé, ale přesto např cena právě této runy nepůjde pod 700$, což je cena v ruské verzi.
Přesto je problém i v systému, neboť nutit hráče platit za pve nebo pvp nemá nic společného s F2P a k tomu ještě za vyšší cenu než je průměrný měsíční poplatek P2P her.

To orange125: počkej na patch 1.0.0.7 to bude teprve bomba... FoD na 2 hodiny, stackuje se a neodpocitava se kdyz jsi off. Ano muzes to sundat "Mirchama", ale těch moc zadarmo nemáš tzn. budeš si je muset koupit a v tom případě ti vyjde levněji koupit 20 parfemů, které tě vyjdou na 2€, získáš tím 10 hodin hraní a pokud hraješ cca 2-3 hodiny denně tak je spotřebuješ za 3-4 dny -> měsíc hraní vychází na 18-20€. A argument, že parfémy dostaneš z daily Q je naprosto zcestný, protože to získáš denně ubohých 30min. Ten Q slouží víceméně jako reklama na IS.

Prostě F2P systém se dá řešit mnohem lépe a myslím, že na tom Astrum Nival nevydělá tolik kolik by při jinak nastaveném systému mohl."
Příspěvek přidán 4.3.2010 18:21
koutny
avatar koutny
7 let 11 měsíců 18 dní
Cs lidi,chtel bych si zaparit tuhle hru, stahl sem si klienta pres oficialni web, ale nemuzu prijit na to, kde mam dat ten cd key ke hre, to az pri logovani na acc az budu mit nainstalovanou hru, na strankach sem to nikde nenasel, neni to uz nejak pozastaveny. Nebo pokud ma nekdo acc a nepouziva ho, rad bych si na nem tuto hru vyzkousel, dekuji
Příspěvek přidán 4.3.2010 19:39 | Naposledy upravil koutny v 4.3.2010 21:45
Zikk
avatar Zikk
8 let 4 měsíců 1 dní
Nyní už je Open Beta, takže není potřeba žádný klíč. Stáhneš klienta, napatchuješ, regneš se na webu (en.allods.gpotato.eu ) a můžeš hrát.
Příspěvek přidán 4.3.2010 21:25 | Naposledy upravil Zikk v 4.3.2010 21:27
Zikk
avatar Zikk
8 let 4 měsíců 1 dní
Na EU fóru jsem našel zajímavý post od hráče z ruska:
Hi everybody!

I am one of russian beta-testers of AO. So please forgive my bad English, I had no pactice in it for about 10 years.

I surfed the WWW and ran into this blog. Looks like no one here have REAL knowledge about things happening in russian AO.

And those things are really awful.
You know that Perfume price lowered from 5 roubles to 2 in patch 1.0.07.07. But it’s just a visible part of an iceberg.
With this cheaping, Mail.ru (real owner of the game, Astrum Nival was bought by them in December 2009) did something to increase it’s expenditure havily.
Patronage has now points. 30 points for one unit of Perfume. 1 point = 1 minute. You can not just activate it by perfume, you can now stack it over up to level number times: some people told they’ve seen one 40-level warrior under 40 “smokes”. Demigod. Unkillable. There is a full raid (24 players) needed to kill him without any garantee. Just one more donate-born disbalance.
Patronage gives you extra char points (about 60 on level 40). Those are given to you when you activate the patronage with a Perfume and you can add it to any characteristic you wish. Points are taken off when a patronage ends.
Also they added a new skills given to player according to the patronage level.
1st level gives the skill which fully regenerates your health and mana/stamina for 10 seconds in rest or full mana for 20 seconds in battle. It consumes 1 patronage point! Yeah, minus 1 minute of patronage for one skill use.
2nd level gives instant regen of mana/energy and consumes 10 patronage points.
3rd level gives instant health regen – 10 patronage points.
4th level (a mistery… there’s rumors that there is an Astral island called Argus where you can start the quest chain for getting this 4th level. There’s legends about players who saw that island) – gives skill that instantly removes any Control effect from you. Also 10 points. Psionics are now just a meat for 4-patr person.

Just calculate. No more 30 minutes for Perfume bit. Cast, cast, cast – and it is gone.
When we looked at patch-note 07.7 we asked ourselves – why do we need a 1st-level patronage skill? We all have skills to regen mana. That’s simple – after this patch all the mana users HAVE NO mana-regen skills! If you cast spells – you have to “smoke”. Only psionics still have their “battle trance”, but the cool-down time of this trance is now 3.5 minutes. And the Empathic Gift (we call it “pouring”) is decreased in 7-10 times. Psionic can’t now pour all the party with full mana each cast, then sit in battle trance, and pour again, as it was before. Pour-pour-pour-trance-pour-pour-pour and finish. No mana for healers, tanks die, casters die.
We, mana users, are FORCED to “smoke” because we cannot play without mana-regen.

After the patch that brought a FoD (on russian “strakh smerti”, we abbreviate it to SS – quite a simbol, eh?) the gamers community initiated a petition to eliminate this debuff. That petition had a result – after 07.7 the length of SS became 1h46m on level 40. 2 times increase.

Nearly 80% of “old guardians” – fans of Allods series since ‘98 – have already left the game. After patch 07.7 gamers initiated a 7-days boycott of the game. It did not help.

Astral that amased you so much is dead now. No one sails there because there is no reason to sail. Astral monsters are divided on 2 classes: one is so weak that it is just a source of astral emanations, and the others is so strong that you have no chance to kill them, and in fact there is no hope to flee if it saw your ship.
Monsters on astral islands became too strong. A full-violet crew (that obtained their armor in “days before SS”) wipes out on most “thrash” mobs, not even a bosses.

Official forum of the game now is like a forum of KGB of soviet times. Those who complain are banned. Those who say anything bad about Astrum Nival or Mail.ru – are banned. Those who tell something “in allods this works bad because …, and in works good because …” – are banned. You can be banned even if you say a word “WoW” or “Aion” – I’m not joking, things happened!

The number of players online is decreased since December for about 4-5 times. My guild has about 70 40-level players, and 50 of them whom I did not see for about a month. Nearly half of those who are still in the game really do not play – they just sit in chat with friends, do daily quests for gold (in a hope of “better times”). “Full-violets” and “semi-violets” walks into heroic adventures out of habit (“green-blue’s” have no chances in these “heroics”, monsters are too strong for them). It’s real pain in my heart: the game based on my favorite game universe, a potential masterpiece of game industry, is dying. As it happens with any game having misfortune to fall into the dirty hands of Mail.ru.
Příspěvek přidán 6.3.2010 11:00
maka
avatar maka
8 let 1 měsíců 23 dní
Nepsals dneska ve hre ze se na novy patch tesis?? :) Po tomto clanku vidim ze novy patch bude pro me konecna :)
Příspěvek přidán 6.3.2010 21:05
Zikk
avatar Zikk
8 let 4 měsíců 1 dní
Ano i přes jeho zápory bych ho již chtěl na serveru.
Příspěvek přidán 6.3.2010 22:04
Pilliars
avatar Pilliars
8 let 2 měsíců 11 dní
a výhody patche jsou teda jaké? :)
Příspěvek přidán 13.3.2010 16:20
Zikk
avatar Zikk
8 let 4 měsíců 1 dní
Příspěvek přidán 14.3.2010 11:33
Torham
avatar Torham
8 let 4 měsíců 7 dní
Zikk: Tak to se k Allods vrátím :) Já jsem ji nehrál ne kvůli protestu, ale kvůli času. V tom článku "AO - dokonalý recept na katastrofu" jsem čerpal z jednoho článku a diskuze pod ním. Byly to vlastně dohady. Jinak farmení parfému z Daily Q je o ničem. Jen se bojím toho, co napsal ten Rusák:

After this patch all the mana users HAVE NO mana-regen skills! If you cast spells – you have to “smoke”.

A já JSEM mana user (konkrétně Summoner)...
Příspěvek přidán 14.3.2010 13:55 | Naposledy upravil Torham v 14.3.2010 13:55
archie
avatar archie
9 let 0 měsíců 15 dní
Však se uvidí, co z toho vyleze. Je to prostě beta a zřejmě pánové experimentují, co hráči snesou. Já to zatím beru tak, že to je prostě zadarmo, mikrotransakce nevyužívám. Stejně to hraju jen pro utloukání volných chvil, protože placené MMO mě prostě momentálně nedávají nic moc navíc než Allods. A vyhrůžky o nehrání - podle počtu hráčů na ISA to žhavé není, je jich tam dost. Zato ZAK mi přijde pustý.
Příspěvek přidán 14.3.2010 15:43
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání