Zkušenosti s dungeony - Age of Conan: Hyborian Adventures - Fórum

Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Tož dneska jsem byl poprvé v AoC v 6ti členné grupě. Dělali jsme dungeon Black Castle ve Stygii. Level questu asi 35, protože při lvl 35 mi v quest logu zezelenal. Rozpětí členů party bylo lvl 32-39 a bylo to vo hubu. Nedošli jsme to bohužel celé, protože healer musel odejít, ale i tak jsme zabili asi 4 bosse, lootli pár pěkných věcí a splnili části questů co jsou v instanci zadané. Pokud mohu srovnávat s DDO, tak tady se nedá ani jeden krok uspěchat, nepřátelé se zabíjí ideálně po jednom, dva jsou risk a při třech jde opravdu vo kejhák. :) Na to, že to byla instance pro low lvl to byla skvělá týmová zábava.
Příspěvek přidán 12.11.2009 22:45
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 25 dní
zdarec nevis jesi bych to spustil na amd athlone 2800+ 1gb ram a grafika 6600 geforce? pc stari 2 roky ale asi ne co :D
Příspěvek přidán 13.11.2009 10:27
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Tady jsem Ti vytípnul požadavky. Chtěl jsem hodit link na stránku na wiki, ale mmogames engine zaměňuje velké R za podtržítkem za malé a link nešlape. :(

Minimum configuration (1024x768, detail reduced)

* OS: Windows XP Service Pack 2 or Windows Vista
* Processor: Intel Pentium 4 3Ghz or equivalent
* RAM: 1GB
* Video card: ATI Radeon 9800/nVidia GeForce 6600
* DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
* Hard drive space: 32GB

[edit] Recommended configuration (Up to 1280X960, most features on)

* OS: Windows XP Service Pack 2 or Windows Vista Service Pack 1
* Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz or equivalent
* RAM: 2048MB Dual Channel DDR2
* Video card: NVIDIA GeForce 7900 GTX or equivalent
* Video memory: 512MB
* DVD-ROM: Quad-speed (7x) DVD-ROM drive
* Hard drive space: 32GB

Podle mě bys to s odřenejma ušima mohl rozhejbat, jde o to, jestli to na takovým stroji má cenu hrát, textury budeš mít hnusný, rozlišení maličký atp. Na AoC to chce přeci jen lepší stroj, protože grafika je tam při zapnutých vysokých detailech krásná.. mám 8800 GTS 512 na 1600x1200 a nemůžu mít vše na max ani z daleka, uvažuju že brzo upgradnu grafárnu, abych si hru vychutnal.
Příspěvek přidán 13.11.2009 10:55 | Naposledy upravil Albert v 13.11.2009 11:07
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Dneska jsem navštívil druhý dungeon - Sanctum of burning souls a i když nás jím provedla jedna 80ka a byl to spíš loot run, tak jsem byl uchvácený stylem jakým byl udělaný. Temné ruiny prastaré svatyně zvrácených Acheronských bohů... Ta osmdeskátka byl demonologist a ukázal nám spellweaving, trvalo to asi dvě dlouhé minuty a byla to opravdu paráda.
Příspěvek přidán 14.11.2009 0:15
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 25 dní
diki albert jasny ja to chapu vis jen jde o to ze bych si zahral naky to mmo jenomze ragnraok nemam dobry cz sk server (ja vim reborn czechro jenomze low raty a tolik casu uz nemam jak kdyz mi bylo 15:D )
Příspěvek přidán 14.11.2009 9:18
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 21 dní
Pokud si chceš zahrát kvalitní mmo, tak zapomeň na cz sk servery, nejlepší mmo jsou opravdu masové tj. pro hráče z celého světa a na desetimiliónovou zemičku uprostřed evropy s jazykem se 7mi pády se každej vykašle. Zapracuj na angličtině a budeš mít takový výběr, že nebudeš vědět, kterou dřív. :)
Příspěvek přidán 14.11.2009 10:29
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 18 dní
Jj Sanctum je opravdova nadhera, nejhezci dungeon, co jsem kdy sel (porovnej pls s DDO ;) ). IMO velka skoda, ze jste jej prvne nesli samotni...
Příspěvek přidán 16.11.2009 10:11
Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 15 dní
Ono vůbec Age of Conan mě naprosto uchvátil svými dungeony i melee combat systémem, sice už ho nehraju a skončil sem na 64ce, ale nebylo to proto, že by se mi AoC znelíbilo. :) V melee combatu je si člověk parádně užije boj a ty dungeony jsou krásně udělaný a hlavně jsou na dlouho, ne jako např. ve WoW, kde jde o to bejt co nejrychleji na konci..
Příspěvek přidán 16.11.2009 13:02
1
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání