Obecná diskuze o hře Age of Conan: Hyborian Adventures - Age of Conan: Hyborian Adventures - Fórum

Gestah
avatar Gestah
8 let 11 měsíců 27 dní
Jak je na tom AOC teď? Je to pořád probugované? Hraje to dost lidí abych nechodil ve světě sám?
Příspěvek přidán 17.1.2011 21:51
rapala
avatar rapala
7 let 3 měsíců 30 dní
Uživatel Gestah v čase 17.1.2011 21:51 napsal
Jak je na tom AOC teď? Je to pořád probugované? Hraje to dost lidí abych nechodil ve světě sám?


No tak bugy uz v AoC prakticky nejsou. Nevzpominam si, ze bych na neco za posledni mesic dva narazil. S poctem lidi je to trochu horsi. Na lvl 80 kam se dostanes "normalnim" hranim zhruba za 2 mesice je jich dost na minihry instance i raidy. Na nizsich lvl je to slabsi a parta do dungeonu se sklada tezko. Na druhou stranu expit muzes pohodlne sam na questech. End-game obsah je bohatej. Ceska/slovenska komunita je na PvE servru Crom i na PvP servru Fury. Na Cromu jsou tusim asi 3 mensi guildy na Fury je prakticky jen jedna velka Tasyfa (25 lidi online ve spicce). Jinak celkove populace na Cromu je momentalne zhruba 2x vetsi nez na Fury.
Příspěvek přidán 18.1.2011 1:10
Gestah
avatar Gestah
8 let 11 měsíců 27 dní
Uvažuju že to zase po snad dvou letech zkusím tak uvidím :-) Díky
Příspěvek přidán 18.1.2011 14:20
Gestah
avatar Gestah
8 let 11 měsíců 27 dní
Mno tak jsem po týdnu docela znechuceně skončil. Vyexpil jsem si BS na 40tku na serveru fury.

Z počátku to vypadalo dobře, vše fungovalo jak má, jenže ta kontrola souborů mě neustále přivádí k šílenství. Po několikerém shození okna do win, se mi aoc sekl a musel jsem zase zdlouhavě logovat... nevím zda má stále problém s randeony, ale rozčiluje mě to.

Questy byly všechny funkční a bylo jich dostatek, jen teď od 40. lvlu je pro mě na každých 10 lvlů jen jedna lokace, což mi přijde docela málo.

PVP mě vytáčelo, protože jejich systém úpravy lvlu jsem doteď nepochopil, kdy mi jej sice zvýší na úroveň spoluhráčů, ale co z toho, když equip mi to nijak neupraví a já chcípám po jednom kombu, nebo mě zabije jedna dotka.

Snaha o jakoukoli spolupráci, například při elite questech, se minula účinkem... teda nikdo se mi nikdy neozval. Jednou na sanctum... ale pak už neodepsal :-)

Komunita lidí mi přišla strašně malá, sice se na chatu snažili dost často něco složit, ale při expení jsem potkal jen pár lidí. Bylo jich samozřejmě víc než pár, ale pořád mnohem méně než bych čekal. O čekačkách na minihru ani nemluvím, to byla věčnost.

Ačkoli má spoustu dalších úžasných featur jako grafiku, atmosféru drsného a surového světa, combat systém a další tak mi nemá moc co nabídnout...
Příspěvek přidán 25.1.2011 22:24 | Naposledy upravil Gestah v 25.1.2011 22:27
rapala
avatar rapala
7 let 3 měsíců 30 dní
Tak jak sem ti psal na nizsich lvlech je to celkem mrtvy, zije to az na 80. Proto si tezko hledal nekoho na elitni questy.
Co se tyka kontroly souboury - me hra za posledniho pul roku spadla snad jednou, tak nevim kde jsi co shazoval. Jinak reseni existuje - staci stahnou AoC quick start, kterej kontrolu neprovadi a je po problemu.
Příspěvek přidán 26.1.2011 20:33
BoBczech
avatar BoBczech
8 let 6 měsíců 24 dní
Tak jsem si hru za přívětivých 10 Euro koupil, dobrá nabídka... Jaký server by jste mi doporučovali na začátek? Rád bych potkával nějaké hráče i v low-level lokacích a chápu-li to dobře, nejvíc lidí je teď na PvE Cronu... Ale zase jsem i milovník PvP, tak nevím...
Příspěvek přidán 13.2.2011 2:44
Murderer9
avatar Murderer9
7 let 6 měsíců 12 dní
Hra ujde ale hl. je že byla i v Big Bang Theory xD
Příspěvek přidán 14.2.2011 23:47
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání