Hledám partu - Age of Conan: Hyborian Adventures - Fórum

Hikura
avatar Hikura
14 let 4 měsíců 21 dní
Je mi to skoro jedno, dokazu hrat jakykoliv avatar, ktery by grupa potrebovala. Takze kdyz mi napisete co je zatim v grupe, zkusim prihodit nekolik class co by se hodili a z toho neco vybereme. Je mi vazne skoro jedno jestli budu caster, healer ci tank . Posledni 2 hraji skoro stale, takze je ovladam nejlepe , ale jak rikam muzu hrat cokoliv
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:45
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 9 dní
Zatím je to ještě nerozhodnutý, ale vypadá to na Hvězdosvit - Dark Templar/Necromancer + wizboy nejspíš Conqueror a za mě Guardian/Priest of Mitra. Já se rozhodnu jako poslední, podle toho, co si kdo vezme.
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:48
Hikura
avatar Hikura
14 let 4 měsíců 21 dní
No takze je zatim pretanovano :) Ja muzu vzit klidne jakyhokoliv healera. Nemam preference. Uz jste vybrali server na kterym chcete zacit ?
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:52
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 9 dní
Pokud vím, tak nejlepší healer je Priest of Mitra, tak bych jednoho v partě chtěl, protože ty Epic lokace budou asi tuhý. Server Hyrkania - RP-PvE.
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:54
Hikura
avatar Hikura
14 let 4 měsíců 21 dní
i kdyz jsem trosicku posilhaval po dark templarovi tez, ale pokud budou dobri tanci nemam problem vzit healera ci dps
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:55
Hikura
avatar Hikura
14 let 4 měsíců 21 dní
Juknu na fora, jak to ted vypada v healer sekci a pisnu par napadu. Ale pokud healer tak se budu rozhodovat mezi priestem ci shamanem. TOS mi prijde vic dps zamerenej
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:57
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 9 dní
OK, tak to zatím můžeme nechat otevřené, třeba Hvězdosvit vezme Nekromancera a Dark Templar bude volný. Je čas na rozhodnutí, ještě chvíli potrvá, než seženeme další dva členy.
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:59
Hikura
avatar Hikura
14 let 4 měsíců 21 dní
Podle prvnich pruzkumu z for. Bear shaman > PoM > TOS pro PVE a raiding ...
Pro Pvp PoM> Bear Shaman > Tos

Shaman bude tedy nejspis ma volba, Pom Ma lepsi dps , ale healy ma shaman lepsi, ale davam tomu cas
Příspěvek přidán 24.11.2009 19:03
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 9 dní
Ještě je tu varianta mít dva healery, což by partu mohlo podržet častěji na nohách. Takže spíš DPS laděný Bear Shaman a healující Priest of Mitra. Ale počkáme, stále jsou volné dva fleky a neznámé preference, nechtěl bych těm dvěma, co snad příjdou nabídnout nějaký příliš omezený výběr.

edit: přidáno "snad" :)
Příspěvek přidán 24.11.2009 19:23 | Naposledy upravil Albert v 25.11.2009 19:11
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 9 dní
Bezva link na imperiu Hvězdosvite. ;)
Příspěvek přidán 24.11.2009 20:04
wizboy
avatar wizboy
14 let 4 měsíců 22 dní
Uživatel Albert v čase 24.11.2009 19:23 napsal
Ale počkáme, stále jsou volné dva fleky a neznámé preference, nechtěl bych těm dvěma, co příjdou nabídnout nějaký příliš omezený výběr.


Ahoj, jak to tak sleduju, tak s tím kdo bude co hrát mít problém nebudeme. Zatím každý z nás napsal, že je schopný si vybrat z více variant. Takže hlavně sehnat ty zbývající členy a pak už se nějak dohodneme.
Příspěvek přidán 24.11.2009 20:54 | Naposledy upravil wizboy v 24.11.2009 21:07
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 9 dní
Ahoj, jj vypadá to tak. No snad se brzo někdo objeví. Rozhodil jsem síťě na facebooku, kámoši jsou offlineři, tak na to moc nespoléhám, ale třebas se někdo chytí. :)
Příspěvek přidán 24.11.2009 22:31 | Naposledy upravil Albert v 24.11.2009 22:36
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 2 měsíců 6 dní
:) tak jsem nahodil AoC na prislusne PC, a potesilo me, ze staci prosta kopie hry + fontu Hyborea. Jsem temer pripraven a mocne natesen.

DT zni pro me velmi slibne, ve filozofii toho povolani je rozpor a obrovske nasazeni a to se mi moc libi. Na druhou stranu jsem vzdycky mel problem s melee povolanimi, nebavila me (a proto jsem opustil Bear Shamana)... Nekromanta bych radeji, ale zase si jej chci nechat jako zalohu pro pripadneho alta na PvP-RP Aquilonii vedle sveho Demonologa. Mam duvod se rozhodnout pro to i to, ale asi radeji Nekra, ten me bude bavit urcite. Tot me dilema.

Jak to udelame s komunikaci? Asi hlasova, ze? Mate nekdo tip, kam se pripojit?
Příspěvek přidán 25.11.2009 8:29
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 9 dní
Taky už se těšim a co se týče postavy, zmocnily se mě pochyby a choutky na Démonologa. :) Hlasovou komunikaci by to určitě chtělo, nejlíp asi Ventrilo používá ho skoro každý. Jen nevím jak to s ním je a jak je to s jeho serverem, jestli ho někdo může hostovat doma, nebo musí být na nějakém serveru a taky, co to stojí.
Příspěvek přidán 25.11.2009 10:46
wizboy
avatar wizboy
14 let 4 měsíců 22 dní
Tak snad do té doby odladí Ventrilo i pro Windows 7. Zatí to prý má mouchy :( Licence pro 8 uživatelů by měla být free - a to nám stačí.
Jinak AoC mi na W7 běhá ;)
Příspěvek přidán 25.11.2009 12:02
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání