Hledám partu - Age of Conan: Hyborian Adventures - Fórum

Hikura
avatar Hikura
14 let 3 měsíců 24 dní
Je mi to skoro jedno, dokazu hrat jakykoliv avatar, ktery by grupa potrebovala. Takze kdyz mi napisete co je zatim v grupe, zkusim prihodit nekolik class co by se hodili a z toho neco vybereme. Je mi vazne skoro jedno jestli budu caster, healer ci tank . Posledni 2 hraji skoro stale, takze je ovladam nejlepe , ale jak rikam muzu hrat cokoliv
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:45
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Zatím je to ještě nerozhodnutý, ale vypadá to na Hvězdosvit - Dark Templar/Necromancer + wizboy nejspíš Conqueror a za mě Guardian/Priest of Mitra. Já se rozhodnu jako poslední, podle toho, co si kdo vezme.
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:48
Hikura
avatar Hikura
14 let 3 měsíců 24 dní
No takze je zatim pretanovano :) Ja muzu vzit klidne jakyhokoliv healera. Nemam preference. Uz jste vybrali server na kterym chcete zacit ?
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:52
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Pokud vím, tak nejlepší healer je Priest of Mitra, tak bych jednoho v partě chtěl, protože ty Epic lokace budou asi tuhý. Server Hyrkania - RP-PvE.
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:54
Hikura
avatar Hikura
14 let 3 měsíců 24 dní
i kdyz jsem trosicku posilhaval po dark templarovi tez, ale pokud budou dobri tanci nemam problem vzit healera ci dps
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:55
Hikura
avatar Hikura
14 let 3 měsíců 24 dní
Juknu na fora, jak to ted vypada v healer sekci a pisnu par napadu. Ale pokud healer tak se budu rozhodovat mezi priestem ci shamanem. TOS mi prijde vic dps zamerenej
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:57
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
OK, tak to zatím můžeme nechat otevřené, třeba Hvězdosvit vezme Nekromancera a Dark Templar bude volný. Je čas na rozhodnutí, ještě chvíli potrvá, než seženeme další dva členy.
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:59
Hikura
avatar Hikura
14 let 3 měsíců 24 dní
Podle prvnich pruzkumu z for. Bear shaman > PoM > TOS pro PVE a raiding ...
Pro Pvp PoM> Bear Shaman > Tos

Shaman bude tedy nejspis ma volba, Pom Ma lepsi dps , ale healy ma shaman lepsi, ale davam tomu cas
Příspěvek přidán 24.11.2009 19:03
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Ještě je tu varianta mít dva healery, což by partu mohlo podržet častěji na nohách. Takže spíš DPS laděný Bear Shaman a healující Priest of Mitra. Ale počkáme, stále jsou volné dva fleky a neznámé preference, nechtěl bych těm dvěma, co snad příjdou nabídnout nějaký příliš omezený výběr.

edit: přidáno "snad" :)
Příspěvek přidán 24.11.2009 19:23 | Naposledy upravil Albert v 25.11.2009 19:11
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Bezva link na imperiu Hvězdosvite. ;)
Příspěvek přidán 24.11.2009 20:04
wizboy
avatar wizboy
14 let 3 měsíců 25 dní
Uživatel Albert v čase 24.11.2009 19:23 napsal
Ale počkáme, stále jsou volné dva fleky a neznámé preference, nechtěl bych těm dvěma, co příjdou nabídnout nějaký příliš omezený výběr.


Ahoj, jak to tak sleduju, tak s tím kdo bude co hrát mít problém nebudeme. Zatím každý z nás napsal, že je schopný si vybrat z více variant. Takže hlavně sehnat ty zbývající členy a pak už se nějak dohodneme.
Příspěvek přidán 24.11.2009 20:54 | Naposledy upravil wizboy v 24.11.2009 21:07
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Ahoj, jj vypadá to tak. No snad se brzo někdo objeví. Rozhodil jsem síťě na facebooku, kámoši jsou offlineři, tak na to moc nespoléhám, ale třebas se někdo chytí. :)
Příspěvek přidán 24.11.2009 22:31 | Naposledy upravil Albert v 24.11.2009 22:36
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 9 dní
:) tak jsem nahodil AoC na prislusne PC, a potesilo me, ze staci prosta kopie hry + fontu Hyborea. Jsem temer pripraven a mocne natesen.

DT zni pro me velmi slibne, ve filozofii toho povolani je rozpor a obrovske nasazeni a to se mi moc libi. Na druhou stranu jsem vzdycky mel problem s melee povolanimi, nebavila me (a proto jsem opustil Bear Shamana)... Nekromanta bych radeji, ale zase si jej chci nechat jako zalohu pro pripadneho alta na PvP-RP Aquilonii vedle sveho Demonologa. Mam duvod se rozhodnout pro to i to, ale asi radeji Nekra, ten me bude bavit urcite. Tot me dilema.

Jak to udelame s komunikaci? Asi hlasova, ze? Mate nekdo tip, kam se pripojit?
Příspěvek přidán 25.11.2009 8:29
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Taky už se těšim a co se týče postavy, zmocnily se mě pochyby a choutky na Démonologa. :) Hlasovou komunikaci by to určitě chtělo, nejlíp asi Ventrilo používá ho skoro každý. Jen nevím jak to s ním je a jak je to s jeho serverem, jestli ho někdo může hostovat doma, nebo musí být na nějakém serveru a taky, co to stojí.
Příspěvek přidán 25.11.2009 10:46
wizboy
avatar wizboy
14 let 3 měsíců 25 dní
Tak snad do té doby odladí Ventrilo i pro Windows 7. Zatí to prý má mouchy :( Licence pro 8 uživatelů by měla být free - a to nám stačí.
Jinak AoC mi na W7 běhá ;)
Příspěvek přidán 25.11.2009 12:02
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání