Hledám partu - Age of Conan: Hyborian Adventures - Fórum

1 2 3 4... 6 Další >
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Ahojte, rád bych si AoC užil co nejlíp a sólovat nebo náhodně joinovat party už mě nebaví. Chtěl bych dát dokupy partu 6ti lidí, která by hrou procházela spolu a všechny outdoory i dungeony na Epic obtížnost. Základní přístup, který mě napadá je, že se nikam nebude spěchat a hrát se bude tempem nejpomalejšího. Když se někdo bude chtít vrtat v aukci půl hodiny, tak ať se vrtá.. prostě žádný tlaky na to kdy a kam se půjde. Všechno bude na vzájemné domluvě a i kdybychom měli udělat půl levelu za den, tak nevadí. Prostě tempo, které si užije každý, žádný bláznění za vylevelováním co nejdřív, ale dobrá parta. Mám AoC předplacené, takže nikam nespěchám a nebude mi vadit, když se parta bude dávat do kupy pomalu a to samé očekávám od ostatních. Pokud byste někdo měl zájem, tak dejte vědět. Ještě dodám, že bych chtěl hrát na PvE serveru, tj. Hyrkanii. PvP mě neba.


Aktuálně je nás 5 ... čekáme na posledního dobrodruha!!
Příspěvek přidán 21.11.2009 11:33 | Naposledy upravil Albert v 26.11.2009 21:04
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 8 dní
Mozna bych mel zajem, vzdycky jsem chtel hrat timhle zpusobem MMO/LAN (netlacit na pilu, cist questy, trocha RP neuskodi a pobavi) ale proste nejsou lidi... Verim, ze AoC a DDO jsou hry, ktere nejvic stoji za tento pristup.

Ma otazka zni, jak casto by se hralo? Jak by se zamezilo, aby hraci levelovali i mimo skupinu?
Příspěvek přidán 23.11.2009 9:46
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Ahoj, chtěl bych hrát pravidelně po večerech, protože bych chtěl opravdu dodržet tu soudržnost party, tak by ten kdo chce hrát víc měl alta, kterého by si leveloval vedle. Postava v partě by se levelovala jen, když by byla parta celá. Nebylo by to asi lehké sladit ty časy, ale když se nespěchá tak by to mělo být možné, bylo by to na domluvě a chuti. Určitě bych ale preferoval aktivnější hráče, pokud by si někdo chtěl zahrát jen jeden dva dny v týdnu, tak by mohl brzdit hru příliš. Já mívám zpravidla čas na hraní každý den, pokud nejedu na víkend někam pryč, což nebývá moc často.
Příspěvek přidán 23.11.2009 10:27
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 8 dní
Tak v tomto systemu - kazdy vecer - to bohuzel musim rict neni nic pro me. Nevydrzim u jedny hry vecne a obcas mam chut si herni zazitek zpestrit kapkou z jineho zanroveho soudku. Ze zkusenosti s AoC vim, ze vic nez tri dny v tydnu 7:30 - 10:30 bych tomu nedal.

V pripade, ze se me casove moznosti budou kryt s predstavami zbytku druziny se prosim ozvi.
Příspěvek přidán 23.11.2009 10:43
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
OK, jasan, počkáme kdo se ozve a v jakých časech by byl ochotný hrát a třeba to opravdu zkrouhneme na ty 3 dny. Ono asi ani nepůjde nějak pevně plánovat přesný dny, nejspíš by se to dohadovalo vždy po každém hraní, kdy se zas sejdeme. Přesně jak píšeš, žádný tlačení na pilu, ale klídek a jen když budou mít všichni chuť.
Příspěvek přidán 23.11.2009 10:52 | Naposledy upravil Albert v 23.11.2009 11:04
wizboy
avatar wizboy
14 let 3 měsíců 25 dní
Ahoj, to by mohlo být zajímavé hrát se stálou skupinou lidí. Zvláště pokud by se udržovala podobná úroveň postav. Viděl bych to podobně jako Hvezdosvit - cca 3 dny (večery) v týdnu. V současné době hraji na serveru Crom, ale není problém si udělat postavu i jinde... Takže pokud se to dá dohromady, tak bych se rád přidal.
Příspěvek přidán 23.11.2009 18:24
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Ahoj, ok bezva, mě ty cca 3 dny taky vyhovují, počítám s Tebou.
Příspěvek přidán 23.11.2009 20:49
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 8 dní
EDIT: chtel jsem zacit hned, ale pockame na tech 6 lidi

Rad bych zkusil tridy Necromancer nebo Dark Templar (zatim jsem hral Bear Shamana a Demonologa - ten me hodne bavil). Co vy, za co pojedete, at to trosku vyvazime.
Příspěvek přidán 24.11.2009 10:07 | Naposledy upravil Hvezdosvit v 24.11.2009 13:51
JohnG
avatar JohnG
14 let 10 měsíců 25 dní
Já mam Conquerorra.ale jak si k na LVL 31-A už mne Moc nebaví...:-/ smůla
Příspěvek přidán 24.11.2009 11:35 | Naposledy upravil JohnG v 24.11.2009 11:35
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 8 dní
Uživatel JohnG v čase 24.11.2009 11:35 napsal
Já mam Conquerorra.ale jak si k na LVL 31-A už mne Moc nebaví...:-/ smůla

Jak to souvisi s tematem? Jestli se chces pridat s novou postavou neni co se me tyce problem, staci napsat ;)
Příspěvek přidán 24.11.2009 11:43
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Hvezdosvite jak jsem psal, chci dát do kupy partu 6ti lidí a nevadí mi, když se bude dávat dokupy pomalu. Nechci, aby partu někdo musel dohánět. Co se týče povolání tak jsem předběžně uvažoval nad Guardem, ale pokud by nikdo nechtěl být Priest of Mitra, tak bych hrál jeho, protože bych v partě určitě rád jednoho měl.
Příspěvek přidán 24.11.2009 12:34
wizboy
avatar wizboy
14 let 3 měsíců 25 dní
Ahoj, tak nějak tíhnu k povláním s bližším kontaktem s nepřítelem :) Zatím jsem měl možnost vyzkoušet conquerora a celkem mě to bavilo. Nicéně jde mi hlavně o zábavu, kdy budu hrát s partou lidí a tak se případně přizpůsobím. Na každé povolání se dá najít něco zajímavého. Když jsem hrával Lineage2, tak jsem měl vyloženě support charakter - healer/buffer (pro znalé - shilien oracle).
Příspěvek přidán 24.11.2009 14:30
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
No jeden Conqueror by byl skvělej jako druhej tank. :)

Hvězdosvite ok, Dark Templar nebo Nekromancer, ani jedno zatím nemáme takže bezva, času na rozhodnutí bude nejspíš ještě dost.
Příspěvek přidán 24.11.2009 14:43 | Naposledy upravil Albert v 24.11.2009 14:45
Hikura
avatar Hikura
14 let 3 měsíců 24 dní
Caute lidi,

jeste stale potrebujete nekoho do party ?? Rozhoduji se ci do AoC jit ci ne, jelikoz Aion byl pro me velkym zklamanim, ale nechce se mi to hrat solo a tak bych trvalou particku docela uvital. Hrat muzu cokoliv a cas mam kdykoliv tez
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:36
Albert
avatar Albert
15 let 1 měsíců 12 dní
Ahoj Hikuro, jasan stále jsou 3 místa. Písni co bys rád hrál za postavu ať máme přehled.
Příspěvek přidán 24.11.2009 18:40
1 2 3 4... 6 Další >
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání