Hledám partu - Age of Conan: Hyborian Adventures - Fórum

wizboy
avatar wizboy
14 let 3 měsíců 25 dní
Brennusi hrál jsi někdy conquerora? Pro mě je to v AoC první zkušenost a lapu info různě po fórech, ale kdybych se mohl pobavit s někým, kdo to má už zmáknutý...
Příspěvek přidán 10.12.2009 9:15
Brennus
avatar Brennus
14 let 3 měsíců 12 dní
Jen trosku. Ja mam na 80tem levelu spise ranged classy. Necromancer, ToS, Mitra, Ranger. Te ostatni jen tak zkousim.
Příspěvek přidán 10.12.2009 11:13
wizboy
avatar wizboy
14 let 3 měsíců 25 dní
Ahoj, tak se mi zdá, že se nám to nějak zaseklo. Jestli to dobře chápu, tak máme hotové postavy, ale zatím nebyl dohodnut termín kdy to rozjedeme. Je to tak?
Pak mi připadá, že tu dlouho nebyl Albert, který nás svedl dohromady. Alberte jsi tu?
Chtěl bych to už rozjet, než se všicni rozutečeme... Čekají nás svátky klidu a míru a tak bychom si mhli najít čas na nějakou akci. Co vy na to?
Příspěvek přidán 17.12.2009 12:42
Hvezdosvit
avatar Hvezdosvit
15 let 1 měsíců 8 dní
Mam co hrat. Kdyz bude vule zacit, odlozim to a zacnem :) (vikend 1.-3.1. jsem vsak zcela zabitej v Planetside).
Příspěvek přidán 18.12.2009 9:33 | Naposledy upravil Hvezdosvit v 20.12.2009 13:24
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání