MMORPG a Online hry

Sleduj aktuality -->:: Redakce doporučuje

The Chronicles of Spellborn logoFrogster Interactive studio je známo asi hlavně díky jednomu z nejznámějších free-to-play titulů Runes of Magic. V dnešní době tato společnost však provozuje také jiné online hry. Konkrétně Frogster Asia je dnes provozovatelem dnes již skoro zapomenutého The Chronicles of Spellborn. Brzy však asi nebude.

NFS Worlds - logo"Need for Speed World, masivní multiplayerová akce automobilových závodů. Je to poprvé co vstupujeme na trh on-line her, takže je to pro nás opravdu vzrušující záležitost." Takto prezentuje na veletrhu E3 producent společnosti Electronic Arts Gaudechon tuto novou hru a nabízí nám možnost nahlédnout na expanzi série Need For Speed do světa MMO. Nemůže se dočkat, až nám odhalí inovativní a intenzivní vlastnosti této, (ano, skutečně) free-to-play hry.

EverQuest 2 logo

Dle oficiálního prohlášení Davea Georgesona, senior producenta Everquest II, nehodlá SOE změnit současný systém poplatků za hru. Snaží na sebe jen upozornit, či se bojí už tak pobouřené, stále se zmenšující komunity?

Guild Wars 2 Logo S naším nově spřáteleným webem GuildWars2.cz jsme připravili chronologický přehled dosud zveřejněných oficiálních informací o Guild Wars 2 od vývojářů AreanNet, zaměřující se převážné na praktické informace přímo ze hry, než reklamní velesliby všeho druhu.

Black ProphecyOd Milforda nám dorazil další překlad článku od kolegů z Massively, kteří se na E3 mimo jiného zaměřili na nadějnou MMO Black Prophecy. Jedna z hodně očekávaných MMO her, jež prošla od svého vzniku mnoha změnami. Hned od začátku byla tato nezávislá hra zamýšlena jako klasická placená onlinovka. Po převzetí hry firmou Gamigo se však rozhodlo, že model bude změněn na dnes velice populární Free-to-Play. Toto prohlášení nadchlo mnoho z nás a tím pádem se na E3 sešli s Dennisem Hartmannem, PR Managerem ve firmě Gamigo a vyzpovídali ho.

Novinky z E3 2010 (2.část)

Kategorie: Novinky | Autor: Hakamiah
Klíčová slova: e3, video, trailer

E3Máme tu pro vás další várku novinek z E3. Popravdě řečeno, skoro tu záplavu novinek nestíhám překládat. Naštěstí dnes Electronic Entertainment Expo končí. Novinek je ovšem tolik, že to nejspíše ještě na jeden článek vystačí. I tentokrát dostanete pořádný nášup trailerů, ale nechybí ani nové informace.

Warhammer   40,000: Dark Millennium Online - ScreenshotyStejně nadšeně, jako to psal Hakamiah ve včerejších novinek z E3, vidí "nový" Warhammer i ve světe. Z tohoto důvodu se náš čtenář Milford chopil preview z webu gamesquad.com, které vychází právě z dojmů na výstavě E3. Máme tak šanci se blíže podívat na tento stále nadějnější MMORPG počin.

Novinky z E3 2010 (1.část)

Kategorie: Novinky | Autor: Hakamiah
Klíčová slova: e3, video, trailer

E3V dnešní novince vám přinášíme nejzajímavější informace o nových MMO hrách, které jsou na Electronic Entertainment Expo (E3) předváděny a musím říct, že jich není zrovna málo.  Tento rok je E3 na online hry celkem bohatá a můžeme se tak dovědět nové informace nejen o všemi očekávaných a nahypovaných hrách, ale i o hrách méně známých. A pokud nových informací je hodně, pak trailerů je pak doslova záplava a to E3 začala teprve včera, takže se dá čekat, že novinek a trailerů bude nakonec ještě více.

TERA: Preview

Kategorie: Preview | Hra: TERA - Články hry | Autor: Kalimero

Logo - TERA - ArtWorkyVe spolupráci se serverem teraportal.cz pro nás Petr Freiberg napsal informačně nabité preview na mnohými očekávanou a snad i v řadě ohledech pokrokovou MMORPG TERA. Čeká nás konečně odchod "herních dinosaurů" ze scény, aby mohla nastoupit mladá ambicioznější krev? Budou na to síly tvůrců složených z řad NCSoft, Blizzard nebo EA stačit?

Lord of the Rings OnlineČtete správně, tvůrce hry Lord of the Rings Online - firma Turbine - se rozhodla následovat model, který nastolila s další jejich hrou Dungeons & Dragons Online. Na jednu stranu se není čemu divit, D&D Online byla hra takřka jednou nohou v hrobě a změna na free-to-play model ji zachránil a nyní prožívá velký comeback, takže se dá očekávat, že tato změna prospějě i LoTRu. Na druhou stranu LotRO nikdy takové existenční problémy jako D&D Online nemělo a toto oznámení tak přichází jako blesk z čistého nebe. Pojďme se tedy v dnešní novince podívat na bližší detaily a na vyjádření samotných tvůrců hry.

Staň se redaktorem MMOGames.cz

:: Rychlovky

© 2008-2018 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání