Tak co dál? - Fórum

xwyhul
avatar xwyhul
13 let 10 měsíců 17 dní
Zajímalo by mě, zda plánujete pokračovat v psaní novinek, článků, recenzí. Nebo necháváte stránky pomalu skomírat?
Příspěvek přidán 8.6.2011 23:06
.kE_
avatar .kE_
15 let 1 měsíců 14 dní
Já osobně bych byl strašně rád, kdyby tento portál opět ožil. Chodím sem prakticky denně a koukám, jestli zde není něco nového, avšak bohužel...
Příspěvek přidán 13.6.2011 10:17
xwyhul
avatar xwyhul
13 let 10 měsíců 17 dní
Já jsem tu skoro taky denně. Bohužel však recenze atd. postovat na fórum nemá skoro smysl, protože to tu nikdo nenavštěvuje. Chtělo by to udělat nějaké nové výběrové řízení nebo udělat videorecenze, ať se lidem usnadní práce
Příspěvek přidán 14.6.2011 13:09
makcz
avatar makcz
14 let 4 měsíců 29 dní
souhlasim s xwyhul chtělo by to oživit
Příspěvek přidán 14.6.2011 17:50
xwyhul
avatar xwyhul
13 let 10 měsíců 17 dní
Pokud si to třeba přečte nějakej správce stránek, moh by nahodit něco na hlavní stránku, že se třeba dělá výběrový řízení nebo něco. FREE MMO zažívá megagigaboom a tahle stránka má obrovský potenciál
Příspěvek přidán 20.6.2011 18:06
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 5 měsíců 14 dní
Zdravím všechny.

Jako jeden z členů redakce se chci zde vyjádřit. Je pravda, že portál pomalu, ale jistě jde do kytek. Je to veliká škoda a taky mě to mrzí, bohužel většina z členů redakce má spousty práce na jiných projektech, které mají alespoň nějaký ziskový, či kompenzační efekt. A v tomto ohledu myslím, že mohu mluvit za celý tým.

Kámen úrazu veškeré dobročinné činnosti je ten, že v momentě, kdy opadne nadšení z psaní pro takový portál nastává rutina a u té vydrží jen ti nejotrlejší jedinci. Věřím, že v momentě, kdy by byl každý z redaktorů kompenzován nějakými drobnými, tak by to tu ještě dnes žilo, ale to prostě v současné době nejde. Tato situace by se nejspíše dala řešit nějakými cestami, ale problém je, že já nejsem majitelem portálu a bez Kalimera nebudu nic a ani nemohu dělat za jeho zády. On je tím, kdo to tu vede a musí tak nějak určovat další směr tohoto portálu. Já osobně ho neviděl už ani nepamatuji, takže kdo ví, kde je s ním konec. Je to veliká škoda a i za komunitu mě to velice mrzí, protože tento portál mám rád a sem tam sem chodím s nadějí, že se něco změní. O to větší je pak mé zklamání, když se načte stránka a tam vidím stejný obsah, který tu byl i před půl rokem. :-/

Když to zrekapituluji, tak moc rád bych se podílel na vývoji tohoto portálu i do budoucna a pokusil se najít lepší podmínky pro redaktory, kteří by pak chytli více elánu do psaní dalších článku. Tento krok ale potřebuje hlavního zakladatele. Pokud se tak nestane, tak i nadále bude tento portál bloudit v temnotách zapomnění v čekání, zda pro něj vysvitne záblesk naděje.
Příspěvek přidán 8.7.2011 18:14
gullsy
avatar gullsy
13 let 0 měsíců 0 dní
Zrovna vcera jsem na MMOgames myslel a rikal jsem si, HLAVNE AT TO ZUSTANE ASPON JAK TO JE, protoze stale je to portal s nejlepsim prehledem MMO her, ktery je mi znamy. Co se tyce dalsich praci, je to dle meho otazka casu a chuti.. to, ze to ted stoji neznamena, ze se to nerozjede. Osobne bych se rad podilel, ovsem momentalne nemam ani pocitac, takze bez sance necim prispet.

Tak jako tak, zustavam fanouskem, verim a tesim se na navrat ziveho MMOgames.cz! Ahojte!
Příspěvek přidán 25.7.2011 10:15
Tony-Z
avatar Tony-Z
13 let 6 měsíců 0 dní
Musím souhlasit s Sheepem. Jakmile se vyčerpá nadšení redaktorů a nic kromě pověstnýho dobrýho pocitu jim z práce neplyne, tak se buď musí najít někdo další nebo jde server do kopru.
Příspěvek přidán 18.8.2011 12:40
gullsy
avatar gullsy
13 let 0 měsíců 0 dní
Mozna by to ozivil aspon maly update enginu, ktery by presunul cerstve okomentovany clanek na zacatek prvni stranky. Bylo tu napsano mnoho zajimaveho a tohle by mohlo postupne zas prilakat lidi. Prakticky co clanek to tema ve foru. Znate to z Bookmarku. Kdyz nejsou nove clanky, tak vytezte co nejvic z toho, co jiz bylo napsano a kdo vi, treba to motivuje a prilaka dalsi, nove recenzenty.
Příspěvek přidán 21.8.2011 21:04
xwyhul
avatar xwyhul
13 let 10 měsíců 17 dní
Souhlasím i s posledním návrhem, ale i přesto navrhuji dělat třeba videorecenze a videoprewiev, protože pro redaktory to bude ujedodušení práce a pak by se mohla zvýšit i návštěvnost a případně se písemné recenze dají dopsat později. Ale to jsem již navrhoval. Nevím, jestli je existuje nějaký český web, který se zabývá čistě MMO. Například zahraniční mmohut nebo mmobomb. Ty začali dělat videorecenze a jak se to chytlo
Příspěvek přidán 22.8.2011 3:47
davi.k
avatar davi.k
13 let 5 měsíců 1 dní
Podle mně by byla s videorecenzí ještě větší práce než s normální recenzí (aspoň podle mě).
Mimochodem, jo, existuje jiný web čistě o MMO hrách :).
Příspěvek přidán 22.8.2011 13:43
gullsy
avatar gullsy
13 let 0 měsíců 0 dní
Jestli jo, tak ho google nezna. :) hod sem link, vsak to neni tajne. Naposledy blokovalo linky na jina fora pctuning.cz na ddworld.cz a ddworld to prezil a rekl bych, ze to nakonec bylo v jeho prospech.
Příspěvek přidán 22.8.2011 19:32
clone9cz
avatar clone9cz
14 let 0 měsíců 26 dní
Uživatel Tony-Z v čase 18.8.2011 12:40 napsal
Musím souhlasit s Sheepem. Jakmile se vyčerpá nadšení redaktorů a nic kromě pověstnýho dobrýho pocitu jim z práce neplyne, tak se buď musí najít někdo další nebo jde server do kopru.


Umísťovat čerstvě okomentovaný článek na první stranu je hloupost přitahující uživatele vytahující články napovrch.
Příspěvek přidán 20.9.2011 0:39 | Naposledy upravil clone9cz v 20.9.2011 0:40
.kE_
avatar .kE_
15 let 1 měsíců 14 dní
Za chvilku to budou tři roky, co jsem se registroval na tomto portále a trhá mi to normálně srdce, když vidím, jak to tu umřelo. Přitom ten potenciál tohoto webu je obrovský...
Příspěvek přidán 5.11.2011 17:58
xwyhul
avatar xwyhul
13 let 10 měsíců 17 dní
Tak koukám, že už se to tu asi nerozjede, tak kdyby něco, sem tam dělám recenze na svém YT kanálu youtube.com/krys4gaming
Příspěvek přidán 4.12.2011 11:26
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání