Návrhy na zlepšení - Fórum

Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Tyjo tos mi neměl říkat, teď si tu příjdu jak v továrně na informace. :) Né vážně, to je šikovné udělátko, ber to jako tip na verzi 1.1 toho skriptíku. Ta první zpráva v obecném topiku o hře by mohla být takovým rozcestníkem k více informacím o hře, které se přímo na mmogames nedozvíš.
Příspěvek přidán 10.11.2009 23:06
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Továrna na informace to bude, až začnu parsovat novinky z mmorpg.com a massively a budu je strojově překládat googlem :) Na oko novinky bude pást nový redaktor "Lubo", který je dislektik a diskrafik a máme nedostatek korektorů, takže chyby budou tolerovány :)

Vždy záleží na člověku, co hru přidává. Pokud už by hledal nějaké informace, určitě je všechny dá na profil dané hry, tedy včetně odkazu na ofic web, atd. Mít nějaké informace na foru a nějaké na webu je guláš. Ale mohl bych tam začít přidávat odkaz na profil oné hry. Sice je o stránku výše v tom seznamu, ale jak říkáš, lidi jsou líní.
Příspěvek přidán 12.11.2009 1:08
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Uživatel Kalimero v čase 12.11.2009 1:08 napsal
Továrna na informace to bude, až začnu parsovat novinky z mmorpg.com a massively a budu je strojově překládat googlem :)


Tak toho bohdá nebude. :)


Na oko novinky bude pást nový redaktor ”Lubo”, který je dislektik a diskrafik a máme nedostatek korektorů, takže chyby budou tolerovány :)


Už se těším na srandovní překlepy. ;))


Vždy záleží na člověku, co hru přidává. Pokud už by hledal nějaké informace, určitě je všechny dá na profil dané hry, tedy včetně odkazu na ofic web, atd. Mít nějaké informace na foru a nějaké na webu je guláš. Ale mohl bych tam začít přidávat odkaz na profil oné hry. Sice je o stránku výše v tom seznamu, ale jak říkáš, lidi jsou líní.


No to je fakt, tak aspoň ten profil.. ušetřil by hledání v seznamu her. Popravdě až teď jsem si všiml, že v profilu je i link na ofic. stránky.
Příspěvek přidán 12.11.2009 16:03 | Naposledy upravil Albert v 12.11.2009 16:07
Sertr
avatar Sertr
14 let 4 měsíců 25 dní
Hele blbne mi nastavení profilu. Kdykoli si chci něco upravit tak mi to do kolonky Msn live cpe můj nick - nevim proč. A pak to neppřijme žýdný změny, protože neexistuje(přepisoval jsem 3x profil, než jsem na to přišel)
Příspěvek přidán 1.12.2009 13:04
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Nešlo by naskriptovat volitelné "Mature optimization", které by do začátku mohlo třeba před spojky dávat čárky? :)))
Příspěvek přidán 1.12.2009 13:06
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Uživatel Sertr v čase 1.12.2009 13:04 napsal
Hele blbne mi nastavení profilu. Kdykoli si chci něco upravit tak mi to do kolonky Msn live cpe můj nick - nevim proč. A pak to neppřijme žýdný změny, protože neexistuje(přepisoval jsem 3x profil, než jsem na to přišel)

Tak tuto nevysvětlitelnou duchařinu už jsem vysvětlil. Není do chyba na naší straně. Ten nick se tam nevypisuje od nás. Je tam prázdné místo. Ten nick tam vkládá prohlížeč(u mě FF, nevím esli to dělají i jiný). Děje se to pokud máte uložené heslo pro naši stránku (vymažte si to, od toho tu je trvalé přihlášení). Jedná se zřejmě o bug. FF naprosto nelogicky vkládá nick do pole, které je před heslem. Přitom je to naprosto jiné políčko které s loginem nemá nic společného. Zkoušel jsem vymazat msn a pokud byl volný jabber, hned se šupl do jabbera. Jakmile vymažete z ve FF uložené heslo "Nástroje - Informace o stránce - Bezpečnost - Zobrazit uložená hesla a tam to co máte uloženo vymažete, problémy přestanou. Snad to v příští verzi chlapci opraví a snad o tom vůbec ví. S mojom En jazykem se do reportu pouštět nebudu :)

Uživatel Albert v čase 1.12.2009 13:06 napsal
Nešlo by naskriptovat volitelné ”Mature optimization”, které by do začátku mohlo třeba před spojky dávat čárky? :)))

Tak to opravdu dělat nebudeme :)Ono by to asi udělalo víc problémů jak užitku
Příspěvek přidán 1.12.2009 22:42
Pilliars
avatar Pilliars
14 let 4 měsíců 8 dní
už by člověk zde mohli udělat nové ankety, už bych rád hlasoval o něčem jiném než o: na jaké mmo se těšíte v roce 2010, když už některé dokonce vyšli :)
Příspěvek přidán 17.3.2010 17:29
marcos113
avatar marcos113
13 let 7 měsíců 15 dní
cfte mam otazku. dalo b y sa to spravit tak aby aj pri hrach bolo napisane ci je tam aj cestina? necche sa mi kazdu hru preklikavat a zistit ci je aj po cesky ako napr metin2 diky za odpoved
Příspěvek přidán 4.9.2010 19:38
spawm
avatar spawm
14 let 4 měsíců 6 dní
cz.mmogame.com staci jit tady, zadne jine online hry v cestine nejsou. :-)
Příspěvek přidán 4.9.2010 20:04
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání