MMOGames TS3 server - Fórum

Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Založil jsem toto téma pro případnou diskuzi ohledně našeho TS3 serveru mmogames.cz

Takže případné dotazy směrujte sem. ;-)
Příspěvek přidán 2.2.2010 2:05
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Jako první update jsem vytvořil několik volných místností pro případ, že budete potřebovat někde rychle pokecat. Takže ani není nutnost mít vlastní stálou místnost.
Příspěvek přidán 2.2.2010 2:06
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Vyšla nová verze klientu, tak i serveru. Server zaktualizovaný a klienty si můžete updatnout přes autoupdate v klientovi.
Příspěvek přidán 4.2.2010 12:38
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Dneska jsem provedl změnu v nastavení některých skupin. Nyní si již můžete nastavovat své avatary. :-)

P.S.- Channel admini mají možnost nastavovat si kvalitu kodeku na každou místnost a taktéž i toppic. V topicu můžete použít i obrázky apod. Přičemž platí že tagy na nastavení jsou běžné jak u kteréhokoli PHPbb fora [IMG]link.jpg[/IMG] atd.
Příspěvek přidán 22.2.2010 2:40
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
POZOR
Hledá se k ruce druhý server admin TS3 serveru. Podmínek není moc. Chtěl bych aby měl pokud možno 18+ (let), protože hledám zodpovědného člověka. A to hlavní: měl by se na 100% vyznat v admin právech a nastavení. V podstatě stačí, když přečtete celou users guide a vyzkoušíte si to v praxi na serveru, který si třeba vytvoříte u sebe doma.. :-)

Zájemci se hlaste na Sheepa@seznam.cz
Příspěvek přidán 25.2.2010 16:11
BASI881-CZ
avatar BASI881-CZ
14 let 1 měsíců 1 dní
Mam dotaz. Založil jsem si u vás místnost se 4 subkanály a nemůžu je upravovat. Nejsem admin pro svou mistnost. Dále bych rád zmenil to že heslo by mělo být v hlavnim kanaálu a ne v subkanalech aby se dalo preskakovat mezi subkanaly bez pouziti hesla.

Diky za odpoved

Moje mistnost je Team of Killer 2

S pozdravem BASI881-CZ
Příspěvek přidán 15.3.2010 9:41
BASI881-CZ
avatar BASI881-CZ
14 let 1 měsíců 1 dní
A ted se chci prihlasit a pise mi to: insufficient client permissions (failed on b_channel_join_permanent (13678/0x356E)) a nedostanu se do mistnosti.
Příspěvek přidán 15.3.2010 14:57
Salemon
avatar Salemon
14 let 0 měsíců 24 dní
Dnes v odpoledních hodinách zaznamenalo spoustu lidí z mého clanu problémy s připojením na TS 3 nejdříve jsme si mysleli, že spadnul server, ale potom se pár lidí připojilo ovšem ostatní už ne. Nevíte co s tím ?
Příspěvek přidán 22.3.2010 15:55
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Bylo to dáno výpadkem optického spoje k serveru. Nějaký bagrista zase kopal kde neměl.. ;-)
Příspěvek přidán 23.3.2010 23:24
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Dnes bohužel došlo k delšímu výpadku z důvodu odpojení půlky města od elektrické energie a to nevydrželo i záložní napájení takovou dobu.

Teď již vše jede v pohodě a navíc je i server zaktualizován na novou verzi. Doporučuji si zaktualizovat klienty.
Příspěvek přidán 2.4.2010 21:42
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Od doby překopnutí optické linky byl server napojen na zálohu. V současné době probíhá opravy na konečné řešení... Tato oprava může delší dobu trvat. Děkuji za pochopení.
Příspěvek přidán 7.4.2010 19:27 | Naposledy upravil Sheepa v 7.4.2010 19:29
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Možná, že někteří z vás pocítili, že v poslední době tempo vytváření místností nějak vázne. Je to z důvodu, že žádostí přichází opravdu mnoho a já jsem čím dál tím více vytížený a na celý server sám, protože se nepřihlásil ani jeden admin. Snad všechny resty doženu. Děkuji za pochopení.
Příspěvek přidán 23.5.2010 19:18
BASI881-CZ
avatar BASI881-CZ
14 let 1 měsíců 1 dní
Dobrý den, dnes je nová aktualizace TS3. Po dokoncení jsem se chtel připojit na TS3 a píše mi to že toto ts3 jde na staré verzi. Bude se aktualizovat MMO TS3 někdy v tento týden?

Dále ještě mám přeinstalovaný počítač a už nemám admin prava na svou místnost. Na koho se mohu obratit abych měl znovu prava?

Diky za info BASI881-CZ
Admin mistnosti: Team of Killer2
Příspěvek přidán 3.6.2010 9:55
Sheepa
avatar Sheepa
14 let 6 měsíců 2 dní
Dnes byl náš TS server napaden hackery, kteří využili chyby v TS zabezpečení. Na nápravě se pracuje.
Příspěvek přidán 26.6.2010 16:17
wlkos
avatar wlkos
13 let 8 měsíců 1 dní
Ahoj, asi prd tydnem jsem zazadal o soukromou mistnost na TS3 a zatim nic.
Nevim jestli vse co jsem zadal (vsechno podle navodu) opravdu staci. Nevim jestli jen admini nemaji cas ci je v tom nejaky hacek?
Jak dlouho trva zrizeni kanalu??? ... zacinam byt nervozni :)
diky za odpoved
Příspěvek přidán 15.8.2010 9:10
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání