Zajímavá videa - Fórum

Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 20 dní
Na živě jsem dneska našel jednu z představ budoucnosti. Jak se naplní je otázka, ale natočené je to pěkně.

zive.cz/Bleskovky...fault.aspx
Příspěvek přidán 2.3.2009 22:44
Mike
avatar Mike
15 let 4 měsíců 19 dní
Nenaplni... 2012 konec sveta :)
Příspěvek přidán 2.3.2009 23:37
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 20 dní
Aha, to sem nevěděl, to si dám do kalendáře. ;) ... Tak snad třeba v jiné civilizaci. :)
Příspěvek přidán 2.3.2009 23:41
Heady
avatar Heady
15 let 2 měsíců 26 dní
To není nic tak zvláštního. Většina technologií, co tam jsou, už opravdu existují, nebo jsou v pokročilé fázi vývoje. Myslím, že je to realita spíš někde okolo roku 2012-2013. Půjde jen o cenu, za jakou se to bude prodávat.
Mikovi: Jo, o tom jsem slyšel, ale stejně tak měl být konec světa 2000 :). Nechám se překvapit.
Příspěvek přidán 3.3.2009 15:35
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 20 dní
Heady to je fakt, že na papíře nebo jako prototypy už to nejspíš je, oni těch 10 let asi spíš vidí jako horizont, kdy takovéto věci bude mít podstatná část populace vyspělých společností.
Příspěvek přidán 3.3.2009 16:57
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 27 dní
Tak takový věci můžu. Fascinuje mě to. Některé věci jsou tam ale opravdu na efekt. Třeba kreditka, kde jsou všechny ostatní kreditky, mezi kterejma musíte scrollovat. Tak snad bude jedno univerzální id pro občana ne? :) A nad těmito vymoženostmi bude po střechách skákat Faith :) (Mirrors Edge)
Příspěvek přidán 3.3.2009 19:18
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 20 dní
Mě se asi nejvíc líbil ten překladač pro škvrňata.
Příspěvek přidán 3.3.2009 19:20 | Naposledy upravil Albert v 3.3.2009 19:20
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 27 dní
to bylo dobrý :) a to stím psem tak věřte nebo ne ale jednoou mě napadl revoluční nápad. když jedete na dlouhý cesty tak čas vám zkrátí kalimerovo kouzelné okénko :D Budete se dívat oknem ven (jste spolujezdec, řidič by se měl spíše věnovat řízení :)) a na něm se bude promítat šílená postavička - běžec. ten bude brát na vědomí co se děje jakoby za oknem a bude běžet po zábradlích, přeskakovat lavičky, plavat přes řeku atd. Nevím elsi si to dokážete představit ale já když neměl co dělt tak jsem si právě takovýho imaginárního běžce představoval a v té rychlosti to byla super zábava :) Nikdyste nevěděli jaká krajina bude vepředu a mohli ste si sním dělat divy
Příspěvek přidán 4.3.2009 19:36
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 20 dní
heh ty si teda hračička, představit si to docela dokážu, ale kdyby mi to někdo v autě zapnul, asi bych si okýnko stáhnul, rád se koukám na obyč krajinu a aby mi tam někdo běhal parkur to by mě asi moc dlouho nebavilo :)) já když jsem studoval v Plzni, tak jsem si jednou nebo dvakrát při jízdě v tramvaji představoval, že lidi, co jedou v autech kolem jedou v takovejch lodičkách se stěžněma ... ale já na ty časy moc nerad vzpomínám, tak to radši nebudu rozvádět
Příspěvek přidán 4.3.2009 20:35
TypekCzech
avatar TypekCzech
15 let 2 měsíců 9 dní
hm ty hry maj idobre ucinky :-D HALUCINACE :D zachvili bdue videt beziciho paladina 70lvl full brutal a ty si budes myslet ze jsi mage 70lvl jenom s t4 a budes utikat pred tim paladinem a prtom te budou napadat prisery z outlandu a u zti budou dochazet hp tak se z toho zcvoknes a odvezou te an ppsychynu a reknou ti ze jsi nemel tak pařit Wowko a ty toho budes litovat ale uz bdue pozde wowko te zmagorilo :D
Příspěvek přidán 4.3.2009 21:14
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 20 dní
Nebudeš mít čas litovat, protože bohnická brána pro tebe bude vstup do raidu. ;)

edit: ba ne, bohnice jsou spíš poklidné město, kde si odpočineš, raid začne až od tamtud budeš odcházet. :)
Příspěvek přidán 4.3.2009 22:11 | Naposledy upravil Albert v 4.3.2009 22:14
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 27 dní
náhodou :) dobrá představivost je hodně užitečná lidská vlastnost :)
Příspěvek přidán 5.3.2009 16:17
Kojak
avatar Kojak
15 let 2 měsíců 28 dní
dobry no, pokud vím tak je název topicu zájímavá videa a je tu jedno video na 12 přízpěvků a většinou je to youtube.com ;)
Příspěvek přidán 7.3.2009 16:37
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 27 dní
to není spaaaaaam :D to je diskuze k tomu danému videu ;-)
Příspěvek přidán 8.3.2009 15:24
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 20 dní
Bůh chraň každého muže, před takovouto manželkou. :DDD

youtube.com
Příspěvek přidán 14.3.2009 8:17
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání