Poradíte mi onlinovku? - Fórum

Furion
avatar Furion
14 let 4 měsíců 22 dní
Pochybuju, že existuje onlinovka se zábavnejma questama a zajímavym příběhem, jako tomu bude u swtor (pokud přesto o nějaký víte, tak se podělte), takže nejdůležitějšim aspektem hry je pro mě pvp. Nejlepší by bylo, kdyby se dalo expit hranim pvp, kdyby k pvp nedocházelo pouze náhodně při plnění questů, ale kdyby hráče hra k pvp vedla (podobně jako ve WAR) a kdyby se ve hře nacházely lokace, kde by se sváděly velký bitvy. Systém battlegroundů mi moc nevyhovuje, ale lepší než nic. Vim, že mejm požadavkum vyhovuje WAR, ale souboje se mi tam zdály hodně jednoduchý (hrál sem jenom trial - do desátýho levelu, ale podle toho, co sem čet, se to ani v lategamu moc nezmění), ve wow sou souboje daleko lepší, plus sem toho o WAR četl hodně špatnýho jako že při bitvách má jedna strana většinou velkou převahu a o výsledku je pak rozhodnuto (jestli sem to pochopil správně), že tam sou lagy a navíc mi WAR nestíhá komp (brzo budu upgradovat). Ale pořád rozhodně WAR nevyřazuju ze hry, i když souboje byly jednoduchý, bitvy byly strašná zábava. Klidně pudu i do starších titulů, uvažuju o DAoC, ale nevim, jestli tam sou zábavný souboje a jestli se dá expit hranim pvp. Taky uvažuju o guild wars, hrál sem jenom trial a to je asi úplně něco jinýho než full. Ale pokud vim, tak tam je to založený na battlegroundech a sou tam bitvy max 12 vs 12. Samozřejmě hra nemusí splňovat všechny kritéria, který sem uvedl, ale hlavně bych se chtěl vyhnout nekonečnýmu plnění stereotypních questů.
Příspěvek přidán 6.11.2009 20:12
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Co dřívější Darkfall mmogames.cz nebo nově přicházející Mortal Online mmogames.cz ?
Příspěvek přidán 7.11.2009 0:47
Heady
avatar Heady
15 let 1 měsíců 28 dní
Pokud ti jde o PvP, určitě doporučuju Darkfall, možná by ses taky mohl mrknout na Champions Online mmogames.cz
Příspěvek přidán 7.11.2009 14:27
Hopky2
avatar Hopky2
14 let 4 měsíců 21 dní
já bych se taky chtěl zeptat,poradíte mi nějakou rpg onlineovku ve který ste nějaká postava a děláte skilly...něco jako ultima online... díky předem
Příspěvek přidán 7.11.2009 16:56
Furion
avatar Furion
14 let 4 měsíců 22 dní
Uživatel Kalimero v čase 7.11.2009 0:47 napsal
Co dřívější Darkfall mmogames.cz nebo nově přicházející Mortal Online mmogames.cz ?

O Darkfall uvažuju, ale v komentářích, co sem čet, to spousta lidí kritizuje. Ty s tim máš nějaký zkušenosti? Hlavně by mě zajmalo, jak sou zalidněný servery. V jednom komentáři si ten člověk pochvaloval, že dochází i k bitvám 30 hráčů, což je celkem slabota. Na mortal online se mi nelíbí, že je z pohledu první osoby.
Uživatel Heady v čase 7.11.2009 14:27 napsal
Pokud ti jde o PvP, určitě doporučuju Darkfall, možná by ses taky mohl mrknout na Champions Online mmogames.cz

K darkfallu k tobě budu smeřovat stejný dotazy jako na Kalimera. Nepochybuju o tom, že když v Champions online k pvp dojde, tak bude super. Nikde sem se ale nedočet, že to je hra zaměřená na pvp. Bojim se aby to tam nebylo stejně jako ve wow. Nevíš, jak to splňuje moje kritéria?
Příspěvek přidán 7.11.2009 17:28 | Naposledy upravil Furion v 7.11.2009 17:28
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Darkfall sem osobně nezkoušel, ale Heady to tuším hrál. Zde máš všechny články darkfallu na našem portále. Třeba pomůžou mmogames.cz
Příspěvek přidán 7.11.2009 17:49
Heady
avatar Heady
15 let 1 měsíců 28 dní
Uživatel Hopky2 v čase 7.11.2009 16:56 napsal
já bych se taky chtěl zeptat,poradíte mi nějakou rpg onlineovku ve který ste nějaká postava a děláte skilly...něco jako ultima online... díky předem

mmogames.cz

Uživatel Furion v čase 7.11.2009 17:28 napsal
Uživatel Kalimero v čase 7.11.2009 0:47 napsal
Co dřívější Darkfall mmogames.cz nebo nově přicházející Mortal Online mmogames.cz ?

O Darkfall uvažuju, ale v komentářích, co sem čet, to spousta lidí kritizuje. Ty s tim máš nějaký zkušenosti? Hlavně by mě zajmalo, jak sou zalidněný servery. V jednom komentáři si ten člověk pochvaloval, že dochází i k bitvám 30 hráčů, což je celkem slabota. Na mortal online se mi nelíbí, že je z pohledu první osoby.
Uživatel Heady v čase 7.11.2009 14:27 napsal
Pokud ti jde o PvP, určitě doporučuju Darkfall, možná by ses taky mohl mrknout na Champions Online mmogames.cz darkfallu k tobě budu smeřovat stejný dotazy jako na Kalimera. Nepochybuju o tom, že když v Champions online k pvp dojde, tak bude super. Nikde sem se ale nedočet, že to je hra zaměřená na pvp. Bojim se aby to tam nebylo stejně jako ve wow. Nevíš, jak to splňuje moje kritéria?


Tak z osobní zkušenosti vím, že v Darkfallu dochází k daleko větším bitvám, než 30 lidí... když se třeba dobívá město, tak je to docela řežba.

Ohledně CO, tam je PvP na poměrně slušné úrovni, nicméně hra jako PvP main koncipována není. Důraz je kladenej spíš na Questy. Nicméně PvPčkovat se určitě dá a hodně a stojí to za to. Je ale docela jednoduchej, jako systémově. Skilly nejsou nijak extra rozeškálovaný, prostě si uděláš komba podle největšího útoku a je to.

Odkaz na WoW nechápu. V prvním příspěvku WoW PvP vyzdvihuješ.
Příspěvek přidán 8.11.2009 1:03 | Naposledy upravil Kalimero v 8.11.2009 1:17
Furion
avatar Furion
14 let 4 měsíců 22 dní
Když sem psal "bojim se, aby to tam nebylo stejně jako ve wow" myslel sem, aby tam nebylo pouze náhodný pvp + battlegroundy bez expů. Ve wow sem vyzdvihoval jenom souboje, ne systém pvp.
O darkfallu sem se už něco dočetl a viděl videa na youtube a skoro sem ho vyřadil ze hry. Prej při bitvách dominujou aoe spelly a meele se moc nečape. Taky prej třeba musíš pobíhat dvě hodiny, abys našel nějakou bitvu.
CO se mi strašně zalíbilo podle prvních informací, co sem našel, ale pak sem se dočetl spoustu špatnýho. Líbí se mi, že za pvp sou expy, ale je tam hlavně v bg a ty mapy prej nejsou nic moc a navíc většina ffa. A kategorie sama pro sebe sou imbalanced specy. Na druhou stranu ty questy asi nebudou špatný. Šanci tomu dám, pokud seženu buddy key. Nevíš kolik hráčů tam proti sobě může bojovat v mapách, popřípadě mimo ně, pokud dochází k většim bitvám?
Já vim sem dost náročnej, ale myslim si, že nejsem sám, kdo má pocit, že na trhu pořádná pvp onlinovka chybí. Zatim se nejvíc přiklánim k DAoC, ale zatimco mi trial ubíhá, tak hraju SW: force unleashed a to mám v plánu ještě assassins creed a batmana. Každopádně díky za rady.
Příspěvek přidán 8.11.2009 17:27
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 25 dní
ja sem chctel hrat ultimu ale ja sem byl z ni magor na zacatku takze sem se na to vykaslal jo a jinak nevite o nejakym goood cz sk servery na ragnarok? raty tak 10 15 ale ne high raty dekuju moc
Příspěvek přidán 9.11.2009 10:59
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
Pokud vím, toto jsou jediné tři české servery na ragnarok, které existují mmogames.cz
Příspěvek přidán 10.11.2009 7:40
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 25 dní
remortal uz neni :(
Příspěvek přidán 10.11.2009 8:41
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 7 měsíců 29 dní
tak koukám sem re-mortalro.net heh. mno škoda škoda, ale nevypadá to, že by v budoucnu neměl běžet. Po tom co jsme si to přečetl, aniž bych dovnitř nějak detailněji viděl, se mě zdá reakce přehnaná. Nenahlášení bugů a jeho zneužívání je sice sviňárna, ale naprosto běžný přístup od děcek. Naopak se divím že se jim to stalo za tu dobu poprvý a že kvůli tomu, že si pár lidí namastilo kapsy vypnou server. Nevím no. Zabanovat a jede se dál ne? Když mi tuhle hackli prison break kvůli jednomu překlepu, taky sem se nenaštval na celej svět a nezabalil to. Když hackli lost.cz, ti to vzali dokonce s vtipem, že je dharma zkouší :D A to prosím bylo cíleně útočenu na naši práci s úmyslem ji poškodit. Tady se jen někdo snažil honit ego. Hold když cokoliv děláte pro lidi, musíte se obrnit :)
Příspěvek přidán 10.11.2009 22:59
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 4 měsíců 25 dní
kalimero mas pravdu no moj nazor je asi to chceli zabalit sami a mali aspon dovod hold ban ban ban a vali sa dalej
Příspěvek přidán 10.11.2009 23:20
Kicker
avatar Kicker
14 let 5 měsíců 15 dní
Furione najít teď PVP mmo hru je docela potíž, AoC i Warhammer pokulhávají co se počtu hráčů týče, od pár lidí co to hrajou sem se dozvěděl, že v obou je spíš základna hardcore hráčů a moc nových tváří tam nepřichází, do AoC se teď možná díky nějakým těm výhodám a 14 dní free možnosti podívá pár lidí navíc, stejně tak Warhammer možná zaboduje trialem, ale mě až tak nedostal. Problémem pro tebe asi bude sehnat online hru, která má jak příběh tak PVP, možná Guild Wars by se ti mohlo líbit, je fakt, že někomu vadí max lvl 20, někomu instance (např. proto sem to přestal hrát já, komunikace hráčů probíhá snad výhradně jen v guildě a v alianci). Brát sebou henchmany mě neláká, naproti tomu najít si PVP guildu je jiná, PVP je sice jak říkáš max 12 v 12, ale není to jako u většiny online her o equipu a správném cyklu kouzel, u GW mi přišlo, že je PVP skutečně o skillu, máš totiž možnost mít dvě povolání v jednom a skillů díky tomu máš požehnaně, 150 snad i víc nevím přesně, musíš si z nich vybrat 8 na boj z čehož vždy 1 bývá ressurect takže 7 skillů k boji to už se vybírá těžko, stačí vybrat jeden špatně a máš problém :) Co se týče GW tak mají určitě nejoriginálnější povolání co jsem zatím viděl, Dervish, Paragon z posledního datadisku, Mesmer už od začátku hry, Ritualista z Factions. To sou class, které stojí za to vyzkoušet :) Každopádně lidi v GW už asi spíš plní všecko co se dá, aby si nabrali věci do "síně slávy" kde ti to pak přinese výhody do GW 2. Já osobně zatím hraju WoW, ale po dosažení 80 lvlu mě paradoxně přestává bavit. Takže možná znova instalnu GW - výhoda bez měsíčních poplatků se zapřít nedá a počkám si asi na Star Trek.
Příspěvek přidán 14.11.2009 10:45
Furion
avatar Furion
14 let 4 měsíců 22 dní
Uživatel Kicker v čase 14.11.2009 10:45 napsal
Furione najít teď PVP mmo hru je docela potíž, AoC i Warhammer pokulhávají co se počtu hráčů týče, od pár lidí co to hrajou sem se dozvěděl, že v obou je spíš základna hardcore hráčů a moc nových tváří tam nepřichází, do AoC se teď možná díky nějakým těm výhodám a 14 dní free možnosti podívá pár lidí navíc, stejně tak Warhammer možná zaboduje trialem, ale mě až tak nedostal. Problémem pro tebe asi bude sehnat online hru, která má jak příběh tak PVP, možná Guild Wars by se ti mohlo líbit, je fakt, že někomu vadí max lvl 20, někomu instance (např. proto sem to přestal hrát já, komunikace hráčů probíhá snad výhradně jen v guildě a v alianci). Brát sebou henchmany mě neláká, naproti tomu najít si PVP guildu je jiná, PVP je sice jak říkáš max 12 v 12, ale není to jako u většiny online her o equipu a správném cyklu kouzel, u GW mi přišlo, že je PVP skutečně o skillu, máš totiž možnost mít dvě povolání v jednom a skillů díky tomu máš požehnaně, 150 snad i víc nevím přesně, musíš si z nich vybrat 8 na boj z čehož vždy 1 bývá ressurect takže 7 skillů k boji to už se vybírá těžko, stačí vybrat jeden špatně a máš problém :) Co se týče GW tak mají určitě nejoriginálnější povolání co jsem zatím viděl, Dervish, Paragon z posledního datadisku, Mesmer už od začátku hry, Ritualista z Factions. To sou class, které stojí za to vyzkoušet :) Každopádně lidi v GW už asi spíš plní všecko co se dá, aby si nabrali věci do ”síně slávy” kde ti to pak přinese výhody do GW 2. Já osobně zatím hraju WoW, ale po dosažení 80 lvlu mě paradoxně přestává bavit. Takže možná znova instalnu GW - výhoda bez měsíčních poplatků se zapřít nedá a počkám si asi na Star Trek.

Rozhod sem se pro WAR. Na tom serveru, kde hraju, by to s populací nemělo bejt tak hrozný. To mě překvapuje, že tě wow přestal bavit, když si dosáhl 80. Já to hrál tak, že se ňák progrinduju k tý 80ce a pak si budu užívat bg a premade. Ale nedokázal sem to.
Příspěvek přidán 15.11.2009 0:58
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání