Neviem si Rady MMO? - Fórum

Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
Dobry den rad by som potreboval poradit od kedy som prestal hrat wow straasne sa nudim :D a rad bych si zase nejaky dobry mmorpg zahral ale po zlych skusenostiach s wow (real life) by som chcel nieco co ma hojny pocet lidi normal grafiku a je to proste kvalitny mmorpg nejvic mne stve lotro proste na low mi to trha mam uz slabsi pc a todle mne stve a dost sem o ty hre slysel ze je to spise pratelska hra ne casove narocna atd a to by se mi libilo jesi o necem vyte rad uvitam pomoc a rady dekuju
Příspěvek přidán 24.11.2009 19:12
Kalimero
avatar Kalimero
15 let 8 měsíců 20 dní
Já nerozumět. Ty napsát jedna dlouhá velká věta bez čárek, teček a diakritiky. Já nemít tak dobrý "češťyn", abych zvládl takovou složitou větu.
Na klávesnici by se snad měli prodávat papíry :)

Jináč spousta her má trial a tuším že LotRO mmogames.cz taky. Není nic lehčího než hru vyzkoušet, zda ti jede či ne a zda se ti líbí či ne.
Tady máš celej seznam her v naší databázi mmogames.cz popřípadě si můžeš hry vyfiltrovat pomocí pokročilýho vyhledávání mmogames.cz
Příspěvek přidán 30.11.2009 15:28
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
proste hral sem na ofiku 2 roky dojebany cely realny zivot takze nieco ako wow nekcem co sa tyka lotra skusal som zaujal ma ale proste ide mi na low a velmi am to mrzi a ine mmo ma nenapadaju takze snad je to uz zrozumitelnejsi + chtel sem kde hraje cz/sk komunita a solidni pocet hracu warhammer mi take nejede :(
Příspěvek přidán 30.11.2009 18:43
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Y0G1 nevím jak jsi náročný na grafiku, ale já se vždycky královsky bavil u Ultimy Online. Je spousta českých free serverů s čistě českými hráči. Opravdu bys nemusel být zklamaný, stačí zagooglovat a najít si server/shard, který Tě nejvíc osloví. A na tom psaní zapracuj. Velký písmena, čárky ve větě a nad písmenky, háčky a tečky na konci věty jste se ve škole učili ne? ;))
Příspěvek přidán 30.11.2009 23:16
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
cus alberte ucili sme se ale nepouzivam to ked pisem nekam na net chat atd pisu si jak chci ja no narocny na grafiku nejsem hral sem 4 roky diablo offline takze asi tak ultimu sem hral popravde a nwm nejak mne teda nechytila spise sem chctel skusit ROm ale voopravdu nwm pry to je nic moc i kdyz sem to hral chvili a nudilo mne to taky a uprimne nwm co bych si zahral vubec mne nic nenapada proto sem se ptal o radu
Příspěvek přidán 1.12.2009 9:27
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
on esil et abiv sapt akhelt beon doopen akt lodík ela aj ot isct enubud
Příspěvek přidán 1.12.2009 9:51
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
... ale vážně, když do věty nasekáš nějakou tu interpunkci, tak se to čte lépe.
Příspěvek přidán 1.12.2009 11:07
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
no tak budu se snazit ale radsi bych tu radu :D:D:D
Příspěvek přidán 1.12.2009 12:31
Sertr
avatar Sertr
14 let 4 měsíců 25 dní
Hele teĎ začíná druhý beta test Allods Online - je to sice podobný jako WoWko, ale přijde mi to graficky hezčí a vypadá to fakt lákavě.
Jinak všechny MMO jsou žrouti času :).
Dobrá hra je i Guild Wars, ale tam teď na normal(bez posledního datadisku, tkerý mění svět)serverech najdeš minimum lidí.
Ještě bys mohl zkusit Warhammer online - mě osobně se nelíbí koncept, ale to je můj osobní postoj. Nedávno uvolnili novou trial verzi, kdy můžeš hrát jak dlouho chceš, ale jen do 10lvl, ale na zkoušku to je ideální.
Příspěvek přidán 1.12.2009 12:51
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
sertr, cauko diki moc za pomoc pri hladani naozaj diki no co sa tyka warhammeru ten som skusal trhalo mi to ako svina takze a celkovo sa mi to nepacilo 3 dni z trialu som sa nemohol lognut a az potom sa mi to podarilo cize fake ten allods online ten ma laka psal som tu typkovi co psal tu recenzi regol som sa na ten beta key a email aktivacny mi este neprisiel takze naozaj nwm ale skusil by som si to GW hral taky ale uz je tam malo lidi :)
Příspěvek přidán 1.12.2009 13:45
Sertr
avatar Sertr
14 let 4 měsíců 25 dní
tan aktivacni e-mail chodi cca do dvou dnu(nez sem se to dozvedel, tak sem jim zkousel napsat a oni mi to aktivovali hned tzn. super a pak mi ten email za ty dva dny dosel :)
Jinak EU klicu je naprostej nedostatek. V US je nekolik tisic voljech. link jsem postnul do Allods sekce.
Jinak este men napadl DDO(Dungeons and Dragons Online)- je ted nak jako cast zdarma, ale prej je dobri mit na to stalou grupu.
Příspěvek přidán 1.12.2009 15:24
Y0G1
avatar Y0G1
14 let 5 měsíců 16 dní
Uživatel Sertr v čase 1.12.2009 15:24 napsal
tan aktivacni e-mail chodi cca do dvou dnu(nez sem se to dozvedel, tak sem jim zkousel napsat a oni mi to aktivovali hned tzn. super a pak mi ten email za ty dva dny dosel :)
Jinak EU klicu je naprostej nedostatek. V US je nekolik tisic voljech. link jsem postnul do Allods sekce.
Jinak este men napadl DDO(Dungeons and Dragons Online)- je ted nak jako cast zdarma, ale prej je dobri mit na to stalou grupu.




Dle mne ddo sem hral neni pro mne spise je to single aspon tak mi to prislo jj treba stalou partu
Příspěvek přidán 1.12.2009 19:58
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Na Thelanisu je gilda House of Boii a má co jsem naposledy koukal 78 postav, akorát mi příjde, že tam lidi příliš nepostupujou po levelech, takže asi bude stagnovat, ale možná to tam pár lidí drží nad vodou. Podle toho videa bude Allods další WoWko.. nechci to nějak shazovat, ale přišlo mi to hodně podobný.. takže dost možná pro tebe z bláta do louže. DDO je skvělý, když mu dáš trochu času, ale musíš na něj mít tak nějak náturu, musí tě chytnout, pak je naprosto parádní.
Příspěvek přidán 1.12.2009 21:18
Skrw
avatar Skrw
15 let 2 měsíců 0 dní
Uživatel Albert v čase 1.12.2009 21:18 napsal
Na Thelanisu je gilda House of Boii a má co jsem naposledy koukal 78 postav, akorát mi příjde, že tam lidi příliš nepostupujou po levelech, takže asi bude stagnovat, ale možná to tam pár lidí drží nad vodou. Podle toho videa bude Allods další WoWko.. nechci to nějak shazovat, ale přišlo mi to hodně podobný.. takže dost možná pro tebe z bláta do louže. DDO je skvělý, když mu dáš trochu času, ale musíš na něj mít tak nějak náturu, musí tě chytnout, pak je naprosto parádní.[/qu

mozna vypada allods podobne jako wow ale rozhodne neni a vypada to nadeje po dlouhe dobe mmorpg ktere me chytlo...
Příspěvek přidán 1.12.2009 21:25
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Jasan Skrw, to byl jen první dojem a taky jsem chtěl napsat trochu něco ve prospěch DDO, které vždycky bude mít svoje kvality, a když někdo hledá změnu, tak by to mohl být dobrý tip.
Příspěvek přidán 1.12.2009 21:51
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání