Server Keeper - Dungeons and Dragons Online: Stormreach - Fórum

balu
avatar balu
14 let 10 měsíců 11 dní
Ahoj lidi, nevíte kdo je hráč jménem Stromek?? :) Protože bych mu rád poděkoval za itemy, které rozeslal mě a mým kamarádům. Díky
Příspěvek přidán 9.7.2009 10:55
balu
avatar balu
14 let 10 měsíců 11 dní
Jinak můj charakter se jmenuje Skilganon. Hodlám také sepsat aktuální seznam českých hráčů, protože se mi zdá, že naše komunita se značně rozšířila. :D. Už teď bych to odhadoval možná kolem 15 a víc hráčů.
Příspěvek přidán 9.7.2009 10:57
Kayawa
avatar Kayawa
14 let 7 měsíců 15 dní
Zdravim vsechny, specialne Alberta :)

uz delsi dobu mam zalozenou striktne ceskou gildu Czech Squad, ale potrebovalo by to trochu ozivit (sme asi 4)...
tak kdokoli ma zajem, kontaktujte postavu Kayawa. milerad vas uvitam :)
Příspěvek přidán 5.9.2009 0:14
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Ahoj Kayawo, vítej na fóru! :)

Napadlo mě jen napsat pár řádků, z dojmů, které jsem získal po hraní po Modu 9. Hra se znatelně změnila a vylepšila. Byl zavedený nový systém targeting, takže nyní velice příjemně zacílujete nejbližšího moba. Je u něj i vidět HP-bar. Na prostředí, alespoň tržiště se taky zapracovalo, opět se změnilo a zkrásnělo. Nové enchancementy u všech classů opět přinesly zajímavé možnosti, jak si postavu vylepšit a znamenají změnu v rozhodování pro multiclass, jelikož s každým 6tým levelem se vám otevře speciální enchantment, který vám často dá velice zajímavou vlastnost. Na 20. levelu pokud zůstanete čistou singleclass získáte speciální enhancement tzv. Capstone, který většinou opravdu stojí zato. Síla multiclassů, které byly často silnější než singleclass, je tak dovážená touto výhodou věrnosti jednomu povolání. Úpravu zaznamenaly i ikonky některých itemů, změnil se i přehled questů, který je nyní doplněný o samostatný přehled progressu v dobrodružstvích v divočině a celkově lépe vidíte, který quest máte přijatý a který ne. Byl jsem ve hře jen krátce, ale změny, které Mod 9 přinesl jsou opravdu sympatické a pomohly k vylepšení hry. Jsem rád, že Kayawa přišel a doufám, že zláká některé z vás, aby posílil Czech Squad. :-)
Příspěvek přidán 5.9.2009 12:25
Mooky
avatar Mooky
14 let 7 měsíců 3 dní
Zdravicko vespolek, po precteni mnoha clanku o DDO a vzhledem k tomu ze jsem fanousek pen and paper DD a jinych RPG, jsem se rozhodl ze to musim vyzkouset a tak sem vcera stahnul trial (jelo to uzasne,takze sem to mel behem hodky na HDD). Prosel sem si ruzna fora ohledne classu a vytvoril elfku palata (Aeliren Tyrraheal). Vcera sem byl na serveru jen asi necelou hodinu a prosel uvodni jeskyni a dostal se do vesnice. Podle toho sice nemuzu soudit hru,ale zatim to vypada velmi zajimave. Taky sem zkusil CS channel a ozvalo se par lidi. Takze zatim semnou muzete na 14 dnu ve hre pocitat a dal se uvidi. Doufam ze mi tato gamesa zaujme natolik, abych si ji poridil.
Tak cau vecer ve hre ...

Edit: neodolal jsem a vrhnul sem na pruzkum internetovych kramu s gamesama a narazil sem na pcpark.cz a tam maji DDO za neskutecnych 49,- ... tak jsem okamzite objednal, pokud jste z Prahy, tak si muzete vyzvednout hru na prodejne a vyjde vas to opravdu pouze na 49,- ... postou to vyjde pri platbe predem na 148,- a pri dobirce na 187,- coz je i tak skvela cena.
Snad jsem timto neporusil nejaka pravidla fora, ale nedalo mi to a musel jsem se podelit o tuto informaci.
Příspěvek přidán 16.9.2009 9:18 | Naposledy upravil Mooky v 16.9.2009 11:20
Albert
avatar Albert
15 let 2 měsíců 13 dní
Ahoj Mooky, vítej na fóru, občas hraju lvl 4 paladina - Shepwal, tak se možná uvidíme.. když jsem loglý tak jsem na CS chatu, tak klidně piš. Kdyžtak si dej do přátel Mahunku uvidíš, kdy jsem online, kdybys potřeboval radu.

Ten shop je dobrej tip, dám to do stránek a linků s ddo tématikou.
Příspěvek přidán 16.9.2009 14:03
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 26 dní
Ahoj, plánuji také rozehrát tohle MMO, jenže se nemůžu rozhodnout na jakém serveru... Jak na to tak koukám na Keeperu je už nějaká komunita čechů tak by mě zajímalo jakpak je to na Devoureru? Našla by se tam také nějaká guilda ochotná poradit někomu v téhle gamesce? Pokud plácám nesmysli tak se mi nesmějte x), dnes vyzkouším trial tak uvidím... :-)
Příspěvek přidán 21.9.2009 8:02
NoxCruor
avatar NoxCruor
14 let 6 měsíců 27 dní
Hej nechapu to mam hru musi mni nekdo dat icq a naučit mně to sem lama XD
Příspěvek přidán 22.9.2009 10:58
Kravopik
avatar Kravopik
14 let 8 měsíců 26 dní
x), tenhle přístup mám nejraději... Nejdemi to naučte mě to x)...
Příspěvek přidán 22.9.2009 12:56
Kayawa
avatar Kayawa
14 let 7 měsíců 15 dní
Zdravim vespolek.
tak jsem se sem zase prisel podivat a vidim par novych lidi :) tak sup sup kontaktovat Kayawu, Czech Squad na vas ceka :)
Příspěvek přidán 23.9.2009 22:00
balu
avatar balu
14 let 10 měsíců 11 dní
Zdarec, tak jsem zase reaktivoval account. Jmenuju se Skilganon, jsem ranger. Takze pokud hrajete pisnete mi na ICQ 377418317.
Příspěvek přidán 2.6.2010 18:05
Pro přispívání do fóra se musíš přihlásit
© 2008-2024 MMOGames - systém naprogramoval Ondřej "Kalimero" Vašíček, design vytvořil - Vítek "Whizzzkey" Matuška, obsah - redakce
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení redakce není možno texty dále rozšiřovat!
Blogované AlterEgo | Seriál Prison Break
načítání načítání